Pioniri i kadeti su podijelili bodove sa Splićanima na Opus Areni dok su nam juniori poraženi u Zagrebu.

Proteklog su vikenda odigrane utakmice 22. kola Prve lige mladeži. Ovaj puta je rasplet na terenima bio takav da smo ostali bez pobjede, uz dva domaća remija i jedan gostujući poraz. Dvostruki je program bio u našem Kampu na Opus Areni gdje su učenici Ante Bekavca i Mateja Žitnjaka dočekali splitski Hajduk. Rezultat je u susretu pionira bio 1:1, nakon što su gosti prvi došli u vodstvo golom u 20. minuti da bi u drugom poluvremenu, u 47. minuti, još jednim svojim golom u državnom prvenstvu izjednačio Jakov Dedić. Do kraja se ishod više nije mijenjao i svakome je pripao po bod. Gorica je i nadalje vodeća s 49 bodova, Splićani su drugi s tri boda zaostatka te utakmicom manje dok je Osijek trenutno peti s 42 osvojena boda.

Kadeti drugi na ljestvici

Kadeti su odigrali bez golova 0:0 i to im je treći puta ove sezone da su susret završili najnepopularnijim rezultatom. Prethodno je bilo tako sa Solinom u gostima i Zadrom na našem stadionu. Splićane smo u prvom dijelu sezone dobili 2:1 na Poljudu, a ovaj puta se nitko nije posebno veselio podjeli bodova. Drugi smo na ljestvici u ovoj konkurenciji s 49 bodova na kontu, tri boda više od Hajduka koji ima jedan zaostali ogled. Dinamo je prvi sa 60 bodova. Što se tiče juniora, oni su nekompletni otišli na gostovanje kod zagrebačke Kustošije koja je bila bolja i puno učinkovitija te slavila s 5:2. Dvostruki je strijelac za Bijelo-plave bio Ante Barišić. Prvu poziciju i ovdje zauzimaju Modri s 57 bodova, drugi je Hajduk s 48, slijedi Lokomotiva s 45 dok je Osijek četvrti s 43 boda.