Darko je definitivno jedan od naših najstandardnijih prvotimaca i brzo je stigao do zapaženog jubileja.

Od subote imamo još jednog prvotimca u „Klubu 100“. Riječ je o 25-godišnjem Darku Nejašmiću kojemu je utakmica s Istrom 1961 bila jubilarna stota u dresu našeg Kluba, kada je riječ o natjecateljskim ogledima. Splićanin koji se odlično snašao među Bijelo-plavima jedan je od najstandardnijih igrača i tako je bilo kod svih trenera s kojima je surađivao otkako je Split zamijenio gradom na Dravi. Podsjećamo kako nam je na posudbu iz Hajduka stigao u ljeto 2021., a opcija otkupa njegova ugovora uopće nije bila upitna i u svibnju 2022. je potpisao vjernost Osijeku do lipnja 2025.

Debitirao protiv Šibenika u Gradskom vrtu

Debi je kod nas imao 16. srpnja 2021. kada smo na Gradskom vrtu ugostili momčad Šibenika i slavili s 3:0. U državnom prvenstvu nastupio je 85 puta, tomu je dodao 6 utakmica u nacionalnom Kupu i još 9 u europskim kvalifikacijama Konferencijske lige. Iako igra na poziciji zadnjeg veznog, postigao je 8 golova uz 5 asistencija svojim suigračima koji su se upisivali među strijelce. I po Transfermarktu je jedan od najskupljih nogometaša među Zekićevim izabranicima, trenutno procijenjen na 1,8 milijuna eura, što također svjedoči o njegovom igračkom rejtingu. Neji čestitamo na jubileju i želimo mu još puno uspješnih nastupa za NK Osijek!