Mladi je veznjak stradao u završnim minutama susreta s Lokomotivom, tek što je dočekao šansu…

Naš je mladi prvotimac Šimun Mikolčić baš imao peh tijekom subotnjeg nastupa. Ušao je u igru u 84. minuti ogleda s Lokomotivom, sasvim dobro se uklopio sa suigračima na terenu, da bi se dan nakon ovoga dvoboja spoznalo kako je imao prijelom prsta lijeve noge. Dogodilo se to na centru terena kada ga je u jednom duelu nagazio napadač Lokosa Duje Čop. Ispostavilo se da je Šimun nastavio igrati sa slomljenim prstom, što se definitivno pokazalo nešto kasnije, kada je bolno mjesto nateklo i poplavilo. Jasno je da Šimun više neće nastupati do kraja ove sezone, zbog čega mu je posebno žao…

Baš nemam sreće! Dočekao sam neke svoje minute, u Velikoj Gorici i sada protiv Lokomotive, nadajući se još ponekom nastupu do svršetka prvenstva. Međutim, sada je jasno da od toga, višom silom, ipak neće biti ništa. Slijedi mi stanka od 3/4 tjedna i od utorka krećem s oporavkom pod nadzorom trenera Marina Vučka. Eto, prošloga sam ljeta na pripremama ozlijedio medijalni ligament koljena i morao pauzirati, a sada je stradao prst iako to uopće nisam tako doživio tijekom subotnje utakmice. No, kasnije se pokazalo da je puknuće u pitanju. Ništa mi ne preostaje nego se sasvim oporaviti i spreman dočekati start priprema za novu sezonu, poručio je Mikolčić.