Golovima Farkaša, Beširovića i Zahirovića naša je momčad uvjerljivo svladala Goricu.

Protekloga vikenda, u sklopu 28. kola Prve lige mladeži, naši su juniori svladali momčad Gorice rezultatom 3:0. Osječku dominaciju na terenu prvi je golom okrunio Niko Farkaš u 12. minuti da bi nakon njega protivničku mrežu zatresao i Elmir Beširović u 34. minuti susreta. Drugo je poluvrijeme nastavljeno u istome ritmu, a konačan rezultat postavio je Amar Zahirović pogotkom u 75. minuti. Bijelo-plavi se nalaze se na četvrtom mjestu prvenstvene tablice s 52 boda, dok su ispred njih Lokomotiva (55), Hajduk (60) i vodeći Dinamo (68 bodova). Osijek će u pretposljednjem kolu prvenstva gostovati kod zagrebačkog Dinama na Maksimiru.