Momčad Tomislava Radotića svladala je momčad Dinama na Maksimiru!

Naši su juniori u okviru 29. kola Prve lige mladeži bili bolji od zagrebačkog Dinama i slavili rezultatom 3:1. Tri puta su Bijelo-plavi zatresli protivničku mrežu i potpuno zaslužili pobjedu kao bolja momčad u ovoj utakmici. Osijek je poveo pogotkom Antuna Damjanovića u 21. minuti susreta i s tim se rezultatom otišlo na odmor. Sadržajnije i uzbudljivije bilo je drugo poluvrijeme, kada su postignuta još tri gola. Prvo je Filip Živković u 59. minuti zabio za 0:2, da bi domaćini svoj jedini zgoditak polučili u 75. minuti i barem privremeno vratili neizvjesnost. Krajnji rezultat postavio je Andrija Tomić svega tri minuta kasnije. Učenici Tomislava Radotića nalaze se na četvrtoj poziciji s 55 bodova, a ispred su Lokomotiva (58), Hajduk (60) i prvoplasirani zagrebački Modri sa 71 bodom. Naši će juniori u posljednjem kolu prvenstva ugostiti Lokomotivu.