Osijek je u posljednjem kolu odigrao vrlo zanimljiv dvoboj s Lokomotivom koja je slavila sa 4:3.

Završeno je natjecanje u Prvoj ligi mladeži u konkurenciji juniora. Momčad Osijeka svoj je posljednji ovosezonski susret u borbi za bodove, u okviru 30. kola, odigrala na domaćem terenu protiv drugoplasirane Lokomotive. Zagrepčani su na Opus Areni bili bolji i pobijedili u vrlo zanimljivoj utakmici rezultatom 4:3. S obzirom da se unaprijed znalo kako ni Bijelo-plavi ni Lokosi ne mogu promijeniti svoju poziciju na ljestvici, od prve do posljednje minute igralo se obostrano posve napadački, a gosti su pritom ipak bili učinkovitiji. Poveli su s 2:0 u prvih 25 minuta, potom je Damjanović u 36. uspio smanjiti, ali je do odlaska na odmor Lokomotiva, u sudačkoj nadoknadi, stigla i do svog trećeg pogotka. Kada je u 61. minuti bilo 1:4, bilo je teško očekivati da bi Osijek mogao izbjeći poraz, no šansa se ipak ukazala golovima Mićića u 80. i Farkaša u 87. minuti. Ipak, više od toga se nije uspjelo napraviti. Dinamo je prvak sa 74 osvojena boda, druga je Lokomotiva sa 64, trećeplasirani Hajduk ima 63 dok su Radotićevi učenici završili na četvrtom mjestu s 55 osvojenih bodova.