Juniori Osijeka prvi su u svojoj skupini i za plasman u polufinale igraju protiv Željezničara.

Naša juniorska momčad uspješno je prošla skupinu na jakom međunarodnom turniru pod nazivom „Soccerbet Kup prijateljstva 2024“ koji se održava na Zlatiboru. Bijelo-plavi su na startu svladali podgoričku Budućnost s 1:0 golom Dražena Jamana iz sjajnog solo-prodora, a potom su odigrali neriješeno 1:1 s vršnjacima Sarajeva. Strijelac u toj utakmici bio je Josip Dabić koji nam je, na asistenciju Samera Spahića, donio izjednačenje nakon što su protivnici iz Bosne i Hercegovine prvi došli u vodstvo. Osijek je osvojio prvo mjesto u D skupini pa će u današnjem četvrtfinalu (petak od 17 sati) igrati sa sarajevskim Željezničarom. Ostali su parovi četvrt-završnice: Crvena zvezda – Vojvodina, Rijeka – Borac (BL) i AP Brera Strumica – Budućnost.