Sarajevska je momčad u četvrtfinalu “Kupa prijateljstva” na Zlatiboru slavila s 2:1.

Juniori Bijelo-plavih zaustavljeni su u četvrtfinalu “Kupa prijateljstva” na Zlatiboru. Radotićevi su izabranici poraženi od vršnjaka iz sarajevskog Željezničara s 1:2 i završili su s natjecanjem. “Željo” je uspio povesti pogotkom u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, a u nastavku je, u 50. minuti, povećao prednost na dva gola razlike. Naša je momčad vratila neizvjesnost u 66. minuti kada je Jaman realizirao kazneni udarac, da bi već u sljedećem napadu propustila veliku priliku za izjednačenje. Pred suparničkim vratima bili su Prenka i Mićić, ali je izostala realizacija i rezultat se nije promijenio. Za Osijek su igrali: Ugrešić, Mladinović, Svraka, Tomić, Majdenić, Bilić, Jaman, Nemet, Mažar, Dabić i Spahić te Katalinić, Čavar, Šekutor, Barišić, Mićić, Prenka i Nurkić. Željezničar će u polufinalu igrati protiv Crvene Zvezde dok se u drugom dvoboju za ulazak u finale sastaju Rijeka i Budućnost koju su osječki juniori svladali tijekom natjecanja u skupini.