Škorić je klupski rekorder po broju nastupa za Bijelo-plave otkako je samostalne Hrvatske.

Svoj 33. rođendan ove srijede slavi naš bivši kapetan i svakako klupska legenda otkako je samostalne Hrvatske, Mile Škorić. Rođen je 19. lipnja 1991. godine u Vinkovcima i brzo je svojim talentom zagolicao skaute NK Osijek. U Gradski vrt je stigao iz Cibalijine škole 2006., a za Bijelo-plave je debitirao 22. ožujka 2008. i to na gostovanju u Zadru, kada je odigrao posljednje minute susreta. Prije odlaska u daleku Kinu postao je rekorder po broju nastupa za našu seniorsku momčad. Skupio ih je ukupno 337 i trebat će uistinu dugo vremena da bi mu se netko eventualno približio, a kamoli ga prestigao! Stoga je i razumljivo da je Mile bio jedan od najvećih ljubimaca navijača, što je je svojim pristupom i igrama apsolutno i zaslužio.

Karijera posvećena NK Osijek

Čak je 14 godina života i karijere posvetio je Nogometnom klubu Osijek i rijetko se danas susreće primjer takve odanosti. Ono na što smo kod njega također ponosni je činjenica da je upravo igrajući u osječkim redovima zaslužio poziv u najbolju reprezentaciju Hrvatsku za koju je ukupno nastupio 7 puta, a u kadru Vatrenih bio je i tijekom Europskog prvenstva 2021., među izabranicima Zlatka Dalića. Oproštaj od navijača imao je lani u mjesecu ožujku, kada smo ugostili momčad Šibenika na svom nekadašnjem stadionu. Svima nam je, dakako, ostao u nezaboravnoj uspomeni i koristimo priliku da mu izrazimo najljepše rođendanske želje, vjerujući da će mu karijera još potrajati jer je oduvijek profesionalno pristupao svojim obvezama i rijetko je izostajao s terena zbog ozljeda. Sigurno smo da se i Škorić uvijek rado prisjeti brojnih uspomena koje je doživio s Bijelo-plavima jer ih je zaista bilo napretek. Sretno Mile!