Treneri iz naše nogometne Škole imali su pod nadzorom skupinu od 80-ak djece.

U Feričancima je i ove godine održan tradicionalni nogometni Kamp u organizaciji NK FEŠK, a i ovaj puta uz logističku potporu Nogometnog kluba Osijek. Okupili su se i pod stručnim vodstvom trenera iz naše Škole trenirali početnici U-9 i U-11, mlađi pioniri te stariji pioniri, njih ukupno 80-ak. Bilo je kao i proteklih godina i popratnih, zabavnih sadržaja, a svi su polaznici po svršetku predviđenih aktivnosti dobili majicu za uspomenu kao i diplomu, odnosno potvrdu sudjelovanja koju su im uručili načelnik Općine Feričanci, sportski direktor NK FEŠK i voditelj njihovih mlađih kategorija. Neki od polaznika svojim su vještinama i talentom skrenuli pozornost i trenera Bijelo-plavih pa su pozvani na probne treninge na Opus Arenu. U sklopu Kampa revijalnom je utakmicom protiv Virovitice obilježen i naslov prvaka feričanačkih kadeta u prošloj sezoni.