Naš je dosadašnji stoper ukupno odradio pet sezona u Osijeku, odigravši okruglih 100 utakmica.

Iskusni stoper, 31-godišnji Slavko Bralić više nije stanovnik grada na Dravi i član našeg kluba. Ugovor s Bijelo-plavima mu je istekao s lipnjem ove godine i sasvim je izvjesno kako će Splićanin, koji je ukupno pet sezona odradio u Nogometnom klubu Osijek, potražiti novu sredinu. U prvom razdoblju dolaska u Gradski vrt proveo je kod nas dvije sezone (od 2013. do 2015.), a vratio se u ljeto 2021. i tijekom još tri natjecateljske godine nosio dres jedinog slavonskog kluba u HNL-u. Zanimljivo je istaknuti kako je pritom, računajući sve službene utakmice, nastupio točno 100 puta, na čemu mu svakako treba čestitati jer je to respektabilna brojka. U prošloj sezoni u momčadi se našao u 28 ogleda, računajući državno prvenstvo i nacionalni kup dok je zbog ozljede morao propustiti europske nastupe u pretkolima Konferencijske lige. Dvaput je bio strijelac i to u gostima kod Kutjeva i Varaždina. Slavko zaslužuje pohvale za svoj profesionalan i pošten odnos kojega je uvijek imao kod nas te mu zahvaljujemo na njegovom doprinosu u ostvarenju rezultatskih ciljeva i želimo uspješan nastavak karijere!