Pogotke su za našu momčad postigli Jugović u prvom i Omerović u drugom poluvremenu.

Bez pobjednika su prijateljsku utakmicu odigrali nogometaši naše momčadi i novog mađarskog prvoligaša Spartacusa. Krenuli smo u sastavu: Čavlina, Guedes, Duarte, Jelenić, Jurišić, Soldo, Jugović, Pušić, Bukvić, Kewal i Mierez. U 5. minuti Kovacsreti je mogao i bolje reagirati na jedan ubačaj s lijeve strane. I onda je, pet minuta kasnije, Osijek došao u vodstvo. Loptu je iz kornera ubacio Pušić, u šesnaestercu se najbolje pozicionirao Jugović i glavom loptu poslao u lijevi kut nemoćnog Fejera. Odmah potom Ramon je na udarcu s ruba kaznenog prostora, no nije naciljao okvir vratiju. U 29. minuti Pušić je fino plasirao loptu prema suparničkom golu, ali je to ipak bio lak plijen za vratara Spartacusa. U završnici prvog dijela Greso je tražio potez više umjesto izravnog udarca i ostalo je 1:0.

Krasan gol Omerovića!

U nastavak smo krenuli s tri izmjene, ušli su Malenica, Mkrtchyan i Nejašmić, umjesto Čavline, Jelenića i Kewala. Mađari su izjednačili u 54. minuti. Bijelo-plavi su izgubili loptu na centru, Adeneke je pobjegao u kontru po lijevom krilu i onda mirno asistirao Gresu koji je s 15 metara snažnim udarcem matirao Malenicu. Nakon petnaestak minuta igre u drugom dijelu izašli su Jugović i Bukvić, a priliku su dobili Mikolčić i Omerović dok je nešto kasnije Živković zamijenio Soldu. U 65. minuti opet smo poveli. Sjajan pogodak postigao je Omerović! Topovski je raspalio po lopti s 20-ak metara i pogodio lijevi kut za 2:1. U novoj zamjeni umjesto Miereza ušao je Ademi, a petnaestak minuta prije kraja i Fućak, a na klupu je otišao Guedes. Imali smo još dvije situacije za povećanje prednosti, prvu nakon udarca Pušića da bi potom glavom zaprijetio Ademi. Posljednje izmjene su bile Vrbanac i Prekodravac kada su susret završili Andre i Pušić. Šansu za izjednačenje imao je neugodni Adeneke koji je zamalo promašio vrata. No, u 87. minuti ipak je bilo 2:2. Naši su igrači čekali sučev znak za izvođenje slobodnog udarca, krenuli postavljali živi zid, a Beke je vješto iskoristio tu situaciju i lagano plasirao loptu s 25 metara u nezaštićenu mrežu pokraj iznenađenog Malenice.