U trening-utakmici s petoligašem iz Bad Kleinhkirchheima, Osijek je postigao 16 pogodaka.

Naša je momčad odigrala trening-utakmicu, dvaput po 40 minuta, protiv austrijskog petoligaša Bad Kleinhirchheima na terenu na kojem svakodnevno treniramo. Već u prvom napadu, čim se krenulo s centra, zabio je Bukvić iz peterca na asistenciju Omerovića koji je uputio centaršut i kod pogotka Lime u 14. minuti, također iz neposredne blizine. Već u sljedećem napadu još jedan lijepi gol na ovim pripremama zabio je Mikolčić s ruba kaznenog prostora. Svoj drugi pogodak za 4:0 postigao je Lima, ovaj puta glavom. Peti je zgoditak, a svoj drugi, zabio Bukvić nakon pola sata igre, Soldo je bio strijelac koju minutu kasnije, odmah za njim i Prekodravac. Posljednji je strijelac u prvom poluvremenu bio Lima, ponovno preciznim udarcem čelom. U tom su razdoblju susreta igrali: Sajko, Prekodravac (Živković), Vrbanac (Kolarik), Mkrtchyan, Cvijanović, Soldo, Mikolčić, Lima, Bukvić, Omerović i Ademi.

U nastavku još osam pogodaka

U nastavku su domaći prvo postigli autogol za 0:9, a već u sljedećem napadu za okruglu desetku pobrinuo se Pušić. Naravno da se i Mierez morao pridružiti strijelcima, da bi u idućem napadu za 12:0 zabio Kewal. Još su do kraja utakmice mrežu zatresli Jugović, Nejašmić pa ponovno naš novi krilni napadač iz Nizozemske i u posljednjoj minuti Pušić. Drugo poluvrijeme odigrali su: Kolić, Guedes, Duarte, Jelenić, Jurišić, Nejašmić, Jugović, Pušić, Fućak, Kewal i Mierez.