Na povratku iz Austrije u Radomlju su Bijelo-plavi odigrali dobru utakmicu s Ukrajincima i zasluženo pobijedili.

U vodstvo smo došli već u 5. minuti. Pušić je iz „skraćenog“ kornera idealno ubacio loptu u kazneni prostor gdje je skočio Mierez i sa 7-8 metara glavom loptu usmjerio u bliži, lijevi kut. Imali su Ukrajinci dvije situacije iz kojih su mogli učiniti nešto više, ali Holod i Krasnopir nisu baš bili snalažljivi pred našim vratima. Potom je Osijek u šansi preko Matkovića na ubačaj Guedesa, međutim, Gereta je siguran na vratima. U 19. minuti naši su igrači namještali zaleđe, no suci su pustili igru pa je „zicer“ imao Krasnopir. Ipak, Čavlina je sjajnom intervencijom sačuvao mrežu i nogom obranio taj udarac. Nešto kasnije opet su Bijelo-plavi u prigodi. Šteta što je na Guedesov centaršut Lima „ušao“ na loptu ispred Miereza kojemu je išla baš na čelo… Odmah zatim Pušić je potegnuo iz daljine, a Hereta još jednom pokazao da je pouzdan vratar. Nakon toga je Liakh zamalo promašio okvir vratiju, da bi u 39. minuti naša momčad povećala prednost na 2:0. Bila je to iznimno lijepa akcija u koju je pokrenuo Mierez, nastavio Guedes proigravši Matkovića koji je idealno ubacio slijeva, točno na glavu utrčalom Pušiću. Uslijedio je trzaj čelom i lopta je ponovno odsjela u lijevom kut ovaj puta nemoćnog suparničkog čuvara mreže. Prvo poluvrijeme odigrali smo u sastavu: Čavlina, Guedes, Jelenić, Mkrtchyan, Jurišić, Nejašmić, Soldo, Pušić, Lima, Matković i Mierez.

Razigrani Pušić dvostruki strijelac

Mierez prvi puca i u nastavku utakmice, opet glavom, malo pokraj lijeve vratnice. Još je bolju šansu Ramon imao u 49. minuti. Lima je bio dobar asistent, naš je najbolji strijelac odapeo iz voleja neometan s nekih desetak metara, ali je lopta otišla visoko iznad grede. Uzvratio je Krasnopir na drugoj strani, pogodivši vanjski dio mreže. I u 55. minuti moglo je biti 3:0, ali Jelenić i potom Lima ipak ne pronalaze put lopte ka mreži kada se činilo da će to biti novi pogodak… Ušao je Jugović umjesto Lime za posljednjih pola sata. I onda smo dobili baš jeftin gol. Čavlina je proigrao Soldu, ovaj mu je želio vratiti loptu koja je osječkog vratara zatekla u raskoraku i posve neočekivano završila u mreži. U 66. minuti Pušić je krasnim udarcem  svojom ljevicom s dvadesetak metara, na proigravanje Solde, opet lijepo pogodio za 3:1. Sada su na terenu Malenica, Omerović, Duarte, Jelenić (Vrbanac), Cvijanović, Nejašmić (Mikolčić), Soldo (Živković), Jugović, Pušić (Bukvić) Kewal i Ademi. Ukrajinac Prytula je pogodio gredu u 76. minuti na asistenciju Sycha pa je ostalo 3:1. U samom finišu Duarte je imao priliku za novo povećanje prednosti, međutim, suparnički je vratar obranio njegov udarac glavom.