Dosadašnji mladi prvotimac Bijelo-plavih potpisao je ugovor sa Šibenikom u kojem nastavlja karijeru.

Nogometni klub Osijek i naš dosadašnji prvotimac, 19-godišnji Marin Prekodravac sporazumno su raskinuli ugovor koji je, inače, vrijedio do kraja lipnja 2025. Jasno je da Marin želi što više igrati, a kako trenutno nije u prvom planu na Opus Areni, prihvatio je ponudu Šibenika u kojem će nastaviti karijeru. Dogovor klubova je takav da će NK Osijek imati 50 posto od njegovog idućeg transfera. Prekodravac je u Gradski vrt stigao tijekom 2016., prošao je mlađe kategorije, dočekavši priliku i u prvoj momčadi. Debitirao je krajem rujna prošle godine u nacionalnom kupu, na utakmici s Kutjevom u trenerskom mandatu Stjepana Tomasa, dok je prvi nastup u SSHNL-u imao već sljedećeg mjeseca u završnim minutama domaćeg ogleda s Rudešom. Potom se uspio ustaliti u najboljem sastavu, odigravši ukupno 21 utakmicu, a korišten je na više pozicija. Marinu zahvaljujemo na doprinosu kojega je imao u našoj momčadi i želimo mu uspjeh i sreću u daljnjoj karijeri!