Jedini klupski trofej u svibnju 1999. podigao je Stijepan Vranješ koji je sada napunio 53 godine.

Dugogodišnji skaut u našoj Školi nogometa i bivši kapetan Bijelo-plavih, Stijepan Vranješ ove srijede, 28. kolovoza, slavi svoj 53. rođendan. Želimo mu, dakako, sve najbolje i rado se prisjećamo nekih događaja iz njegove igračke karijere, a ponajviše onog trenutka kada je, nakon pobjede nad Cibaliljom u finalu Kupa, podigao Rabuzinovo sunce. To je taj trofej kojega imamo iz svibnja 1999., a upravo je Vranješ bio predvodnik momčadi koja ga je osvojila. Iskazao se na poziciji nekadašnjeg libera, a bio je produkt Škole nogometa Bijelo-plavih. Što se tiče njegove igračke statistike u našem klubu, skupio je 172 nastupa, a zanimljivo je istaknuti kako je svoj debi imao još daleke 1990. s rumunjskim Sportalom u nekadašnjem Intertoto kupu, kada mu je priliku pružio trener Ivica Grnja.

Od 2008. u Školi nogometa

Ratni ga je vihor u Hrvatskoj zatekao na odsluženju vojnog roka u bivšoj JNA iz koje je pobjegao i priključio se Zboru narodne garde, zajedno s još nekolicinom svojih suigrača. Bio je član momčadi koja je odigrala prvo državno prvenstvo neovisne Hrvatske, a ubrzo se vidjelo da ima liderski karakter pa je dobio i kapetansku vrpcu. Nastupio je i u našim prvim europskim utakmicama kada smo u Kupu UEFA igrali sa Slovanom (1995.) i Anderlechtom (1998.). U srpnju 1999. pristupio je Maccabiju iz Netanyje te je u Izraelu ostao četiri sezone. Šteta što ga je teža ozljeda koljena natjerala u „prijevremenu mirovinu“ što se tiče profesionalnog nogometa jer je sigurno mogao barem još poneku sezonu odigrati na visokoj razini. U Školu nogometa došao je 2008., jedno je kraće vrijeme bio i pomoćni trener u stožeru najbolje momčadi, no puno je više u proteklom razdoblju bio angažiran tražeći nove talente koji su dolazili u naše mlađe kategorije.