Nastavak ove sezone Kristian će provesti u redovima mađarskog prvoligaša iz Zalaegerszega.

Nogometni klub Osijek i mađarski ZTE Zalaegerszeg usuglasili su sve detalje oko jednogodišnje posudbe Kristiana Fućka, dakako uz pristanak samoga igrača. Kao što je poznato, naš napadač nije ove sezone niti jednom konkurirao za momčad u službenim utakmicama, a kako ne bi duže vrijeme ostao bez natjecateljskog nogometa, privremeno će potražiti sreću, dakako i pravu formu, u redovima prvoligaša iz susjedne nam države s kojim smo ne tako davno uspješno igrali u kvalifikacijama Konferencijske lige.

Tamo ga čeka Špoljarić

U ZTE-u ga čeka još jedan naš bivši igrač, Josip Špoljarić, tamo je jedno vrijeme na posudbi bio i Šime Gržan, dok je najveći trag od nekadašnjih osječkih prvotimaca ostavio Zoran Lesjak koji je čak šest godina nosio dres ovoga kluba. Fućak ima ugovor s Osijekom do kraja lipnja 2026., a otkako nam je pristupio iz Orijenta, u zimu 2022. godine, nastupio je 27 puta za Bijelo-plave i postigao jedan pogodak. Bilo je to na otvaranju Opus Arene kada smo na startu natjecateljske 2023/24 svladali Slaven Belupo s visokih 6:1.