U svečarskoj atmosferi odigrana je prijateljska utakmica koja je potrajala 70 minuta.

Bijelo-plavi su uveličali proslavu 100. rođendana HNK Bilje, županijskog drugoligaša koji ovoga ljeta obilježava veliki jubilej. Odigrana je prijateljska utakmica pred 400-injak gledatelja, a rezultat je bio 4:1, dakako u korist NK Osijek. Pogotke su postigli Jugović u 6., Lima u 25., Grgić u 58. i Dantas u posljednjoj 70. minuti jer se ovaj puta, dogovorom trenera, igralo u skraćenom vremenu. Strijelac za domaćina bio je Lazar (58') s bijele točke. Atmosfera je baš bila prava svečarska, a Osijek je nastupio u sastavu: Malenica, Vrbanac, Tuia, Hasić, Jurišić, Mikolčić, Dantas, Jugović, Kewal, Hernani i Lima. U nastavku su ušli: Sajko, Jelenić, Šainović, Begović, Perić, Mladinović, Dabić, Drga i Grgić. Nakon utakmice organizirana je zajednička večera, a Biljanima smo tom prilikom poželjeli puno uspjeha na zelenom terenu.