U borbi za bodove naši su kadeti i pioniri igrali s Lokomotivom, a obje su utakmice završile neriješeno 2:2.

Proteklog vikenda odigrane su utakmice 4. kola Prve lige mladeži u konkurenciji kadeta i pionira. NK Osijek je ovom prilikom zamijenio domaćinstvo s Lokomotivom pa se igralo na zagrebačkoj Kajzerici, a ostvarena su dva remija i to istim rezultatom 2:2. Kadeti su nam poveli golom Dražena Jamana početkom sudačke nadoknade prvog poluvremena, no Lokosi su uspjeli izjednačiti odmah potom, dakle prije odlaska na odmor. U nastavku je domaćin došao do prednosti pogotkom iz jedanaesterca u 60. minuti, potom nisu iskoristili još jedan kazneni udarac za povećanje vodstva da bi David Kalem u 88. minuti zatresao suparničku mrežu i to je bio konačan ishod ovoga susreta. Osijek je igrao u sastavu: Ivanković, Nerlović, Šalek, Mrkonjić, Kalem, Košir, Vragolović (63' Balić), J. Ježić (80' Krstić), D. Jaman, Perković (74' Rados) i Gagulić. Na ljestvici vodi Hajduk s 10 bodova, a Žitnjakovi su učenici trenutno na devetom mjestu sa 4 osvojena boda.

Dva gola Marka Ravlića

Pioniri su, dakle, također osvojili bod na ovom gostovanju. Njihov je protivnik prvi došao do pogotka, bilo je to u 31. minuti, a Osječani su izjednačili u 52. preko Marka Ravlića. Isti igrač je zabio za rezultatski preokret u 66. minuti, no ubrzo zatim je i Lokomotiva zabila i završilo je bez pobjednika 2:2. Za Bijelo-plave su igrali: Tolić, Rošta, Katavić, Purgar, I. Ježić, Lipovac, Krasnić (77' Crljen, 83' Solin), Ravlić, Cipar, Odobašić (65' Dragić) i Šibalić (35' Crnković). I u ovoj kategoriji Hajduk drži čelnu poziciju s 10 bodova dok je Bekavčeva momčad za sada šesta sa 6 bodova na svom kontu.