Okupljanja su, prije svega uz dobro druženje, organizirana ponedjeljkom od 18 sati u Pampas Caffeu.

Započela je treća sezona vrlo zanimljivog Bijelo-plavog pub kviza koji se održava u Pampas Caffeu na Opus Areni, u organizaciji Kluba navijača Bijelo-plavi, a uz potporu NK Osijek. Sudjeluje deset ekipa, a na prvom je okupljanju i testiranju znanja ovoga ponedjeljka najbolji rezultat ostvarila ekipa zanimljivog naziva „Šušak menjaj!“. Inače, pitanja su kao i do sada vezana uz povijest i sadašnjost Nogometnog kluba Osijek, HNL općenito, hrvatsku reprezentaciju i Ligu prvaka. Autor i voditelj je i nadalje Jakov Rimac koji se pobrinuo da navijači zaista moraju dobro promisliti prije svojih odgovora, budući da pitanja zahtijevaju i akumulirano znanje i koncentraciju. Naš je klub kao i do sada osigurao nagrade najboljima iz tjedna u tjedan, a ukupno će ovaj kviz ove sezone imati svojih deset izdanja. Ugodna su to druženja, prije svega, na našem stadionu, svakoga ponedjeljka od 18 sati. Dosadašnji pobjednici iz prethodnih godina su ekipe „Luks like a Grnja“ i „Povratak Pala Fischera“.