Riječ je o već tradicionalnoj manifestaciji koju organizira OŠ Frana Krste Frankopana, a redovito sudjeluje i NK Osijek.

Peti je puta Osnovna škola Frana Krste Frankopana organizirala svoju manifestaciju „Sajam slobodnog vremena“. Ponovno se u školskom dvorištu i na tomošnjem igralištu okupio veći broj učenika i njihovih roditelja koji su imali priliku vidjeti kako rade i funkcioniraju pojedine osječke udruge i mnogi sportski kolektivi. Pritom su školarcima održali prigodnu prezentaciju  u smislu onoga što bi ih moglo zainteresirati i privući ili u sport, glazbu, umjetnost i ples, potaknuti na poneki volonterski angažman ili nešto slično, u što bi se rado uključili izvan nastavnih aktivnosti. Svoj je štand i ovom prilikom imao i Nogometni klub Osijek pri čemu su zainteresirana djeca dobila i prigodne poklone. U svakom slučaju, bilo je lijepo nastaviti suradnju s ravnateljem Antunom Ptičarom i njegovim suradnicima, nastavnicima koji su se također značajno angažirali ovom prigodom. I svima im treba odati priznanje za dobro odrađen posao.