Osijek je bio bolji od Rijeke, mađarske momčadi Gyori ETO i Dinama, a poražen je od Crvene zvezde.

Kadeti Nogometnog Klub Osijek, pod vodstvom trenera Mateja Žitnjaka, sudjelovali su na jakom međunarodnom turniru „Olea kup“ u Novalji na otoku Pagu. Bile su to, dakle, momčadi u kategoriji U-17, a Osječani su na kraju zauzeli treće mjesto. U grupnoj fazi natjecanja prvo su izgubili od kasnijeg pobjednika Crvene zvezde rezultatom 1:4 (strijelac je bio Košir), zatim su svladali Rijeku s 2:0 (Ježić i Katić) i mađarski Gyori ETO s 1:0 (Gagulić). U posljednjem dvoboju koji je odlučivao o trećoj poziciji Bijelo-plavi su bili bolji od zagrebačkog Dinama također s 1:0 (Perković) dok je istim rezultatom beogradska Crvena zvezda u finalu pobijedila Istru 1961.