Na terenu je bilo 25 igrača, neki su vježbali izdvojeno, a imamo i četvoricu mladih reprezentativaca koji su trenutno izvan Osijeka.

Okupili su se Bijelo-plavi ponovno na našoj Opus Areni i na pomoćnom terenu započeli pripreme za novu sezonu, prvi puta pod vodstvom novog trenera Federica Bessonea. Prvi trening odradila su 25-orica nogometaša: Marko Malenica, Nikola Tony Ćurčija, Petar Tolić, Jon Mersinaj, Emin Hasić, Luka Jelenić, Šimun Begović, Luka Posavec, Krešimir Vrbanac, Roko Jurišić, David Kalem, Oleksandr Petrusenko, Fran Peček, Luka Vrbančić, Niko Farkaš, Šimun Mikolčić, Domagoj Bukvić, Admir Ljatifi, Andrej Mićić, Nail Omerović, Miloš Jovičić, Arnel Jakupović, Jakov Dedić, Marino Žeravica i Mateo Bačić (bio na posudbi u Sesvetama). Izdvojeno od ostalih vježbali su rekovalescenti Stanislav Shopov i Yannick Toure.

Matej Grahovac, Ivano Kolarik, Jona Ježić i Ivan Barić su na pripremama U-19 reprezentacije Hrvatske koju uskoro očekuje sudjelovanje na Europskom prvenstvu u Walesu (od 27. lipnja do 19. srpnja). Izvan terena su operirani Anton Matković, Mateo Mejia i mladi vratar Jan Hlapčić, dok je još upitan status dosadašnjeg kapetana Borne Barišića