Budući da je klub odlaskom Mateja Jonjića ostao na samo dva stopera, trener Rukavina je odlučio s posudbe vratiti Andreja Lukića, koji je polusezonu proveo u Vinkovcima. Lukić će se uskoro priključiti momčadi na pripremama u Novigradu.

Trenutna situacija u kojoj stručni stožer našeg prvoligaša ima manjak igrača u obrambenoj liniji, natjerala je trenera Tomislava Rukavinu da upravi Kluba predloži hitno povlačenje s posudbe Andreja Lukića, koji je proteklu jesen proveo u Cibaliji. Lukić će se u najkraćem mogućem roku priključiti pripremama bijelo-plavih u istarskom Novigradu, a jedini Osijekov posuđeni igrač, u redovima vinkovačkog drugoligaša, ostaje veznjak Matija Mišić.

Andrej Lukić je inače seniorsku karijeru započeo kao vezni igrač, no dolaskom trenera Davora Rupnika postaje stoper, a tu poziciju igra do kraja prošle prvoligaške sezone. Jesensku polusezonu proveo je većinom na mjestu zadnjeg veznog igrača.