U sklopu 13. kola Prve HNL za Juniore, naša momčad gostovala je u Puli protiv Istre 1961. Jako dobra igra donijela je nova tri boda.

Jutros su naši Juniori odigrali prvenstveni susret protiv Istre 1961 i zabilježili uvjerljivu pobjedu. Generalno gledano bijelo-plavi su bili bolji kroz cijelu utakmicu, a potvrdu bolje igre, igrači pod vodstvom trenera Žitnjaka, ostvarili su već u 23. minuti kada za vodstvo od 0:1 zabija Mihael Klepač. Do kraja prvog poluvremena nismo više vidjeli zgoditke. Drugo poluvrijeme nastavlja se u izjednačenoj igri, s nešto konkretnijom igrom bijelo-plavih. Tako je bilo sve do 82. minute kada na 0:2 povisuje Domagoj Žigri, a samo pet minuta kasnije za konačnih 0:3 zgoditak postiže Bruno Brlić. Čestitamo igračima i treneru na pobjedi.