Štoviše, u prvih dvadesetak minuta su apsolutno dominirali (nakon 11 minuta su vodili 3:0 u kornerima), ali ih je u 36. minuti dobar ubačaj Machadai, vjerojatno, ne dopuštena pozicija Taravela odvela u bitku do zadnje kapi krvi.

Dinamo je Dinamo, i bez sudaca. Malenica je briljirao, u 42. minuti je ulovio kazneni udarac

Fernandesu, ali nije mogao presuditi. Odlični Knežević je u nastavku vodio svoje suigrače k

izjednačenju, pritiskali su Osječani kao da igraju doma, da bi ih u jeku napada, u 65.minuti

polukontrom kaznio Henriquez.

Da,veći dio susreta Dinamo je igrao na tranziciju i zbog toga kapa dolje i treneru Zekiću. Obećao je

hrabru momčad! Treći gol je pao u sudačkom vremenu i nevažan je kao i kazneni udarac koji u 80.

minuti nije suđen za Osijek. Bilo je hrabro, muški i motivirano! S razlogom se veselimo susretu sa