U idućih pet dana, gotovo svi mlađi uzrasti NK Osijeka odigrati će pripremni susret na pomoćnom terenu kompleksa Gradski vrt. Svi susreti su vrijedni spomena, no natjecateljski posebno kvalitetan je onaj u kategoriji pionira, protiv momčadi Hypo Limača.

Susreti počinju već danas, kad će juniorska momčad, pod vodstvo Miroslava Žitnjaka, ugostiti BSK iz Bijelog Brda. Sutra je na rasporedu susret pionira protiv Hypo Limač, a sigurno će zanimljivo biti ono što će se dogoditi u petak. Pioniri II odigrat će susret protiv prvakinja Hrvatske, ŽNK Osijek.

Svakako je zanimljiva situacija u subotu, kad će se, krenuvši od ranog jutra, dogoditi tri susreta. Mlađi pioniri će se sastati s Grafičarom, kao i njihovi stariji kolege malo kasnije, a u posljepodnevnim satima, ponovni će na teren mlađi pioniri, ovog puta protiv Kneževih Vinograda.

Seriju ovih susreta zatvorit će juniori. Oni u nedjelju, u 17 sati, igraju protiv momčadi Čeminca.

Izvještaji sa svih susreta nalazit će se unutar ovog teksta!