U jučerašnjim susretima 34. kola MAXtv Prve lige , Slaven Belupo je kao gost porazio momčad Zagreba s 3:0 i poslao ih među drugoligaše, Dinamo 1:0 protiv Istre ,Osječani bez kvalifikacija

Koprivničanci su slavilli u Kranjčevićevoj s 3:0 i poprilično iznenadili sportsku javnost! Ujedno, bila je to slatka osveta Osječanina na klupi Farmaceuta ,Željka Kopića svom donedavnom predsjedniku Draženu Mediću, sada izborniku Zagreba.

Slaven je sva tri gola postigao u zadnjih deset minuta, a strijelci su bili Barić (80), te Ejupi (83,90).

Tim je porazom i službeno Zagreb postao drugoligašem.

U drugom susretu dana Dinamo je teže od očekivanog i uz dosta sreće stigao do bodova protiv Istre. U 22. minuti Pjaca je pogodio vratnicu, a lopta se odbila od vratara Brkića završivši u mreži.

Dinamo je tako dva kola prije kraja zadržao prvo mjesto, a Puljani su izborili kvalifikacije.