Boban odmah zabio, vratio se Lulić

Bijeli i Plavi igrali su neriješeno 1:1, a oba su pogotka zaslužila pljesak

09.07.2016.

Tjedan dan prije početka Prvenstva, nogometaši Osijeka međusobno su odmjerili snage na glavnom terenu stadiona u Gradskom vrtu.

Pred oko 400 gledatelja Igrali su Bijeli i Plavi, a rezultat je bio neriješen 1:1.

Za Bijele je glavom (u svom prvom nastupu za Osječane) zabio Boban u 18. minuti nakon odličnog ubačaja Barišića, dok je izjednačenje Plavima iz slobodnog udarca donio Lesjak u 29. minuti.

Za Bijele su igrali: Mikulić, Matas, Lukić, Arsenić,  Barišić, Petrović, Vojnović, Mioč, Knežević, Boban i Perošević.

Plavi su nastupili u sastavu Malenica (Žitnjak), Karamarko, Magdić (Lulić), Barać, Marin, Lesjak, Anić, Žaper, Ikić (Špoljarić), Mandić i Štrkalj.

Nakon nešto manje od dvije godine, u Gradski vrt se vratio  i odmah zaigrao Karlo Lulić koji bi trebao doći na jednogodišnju posudbu iz talijanske Sampdorije koja ga je prošle sezone ustupila češkom Bohemiansu.