NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Dragomir Vukobratović potpisao za bijelo-plave

Osijek dobio novog veznjaka

Dragomir Vukobratović potpisao za bijelo-plave

04.02.2015.

Momčad Osijeka pojačala je svoj vezni red Dragomirom Vukobratovićem, veznim igračem koji dolazi kao slobodan igrač, a posljednje je nastupao za estonsku Levadiju iz Tallina. U Gradskom vrtu ostati će minimalno do ljeta ove godine, a na raspologanju će biti od susreta sa Splitom.

Novi član osječkog nogometnog prvoligaša danas je i službeno postao 26-godišnji (rođen 12. svibnja 1988. u Karlovcu) zadnji vezni igrač Dragomir Vukobratović. U Gradski vrt je stigao iz redova estonske Levadije (Tallin), a tijekom svoje igračke karijere bio je u novosadskoj Vojvodini, beogradskoj Crvenoj zvezdi, banjalučkom Borcu, Inđiji, ruskim klubovima Gazovik Orenburgu i Metallurgu iz Novokuznetska te u kazahstanskom Zhetysu Sunkar.

Vukobratović, visok 180 centimetara, je u Osijek stigao kao slobodan igrač, a ugovor je potpisao do kraja sezone nakon čega će ponovno sjesti za stol s čelnicima Kluba i eventualno dogovarati produženje vjernosti bijelo-plavima. Novi osječki veznjak već je odradio nekoliko treninga s novim suigračima, a pravo nastupa će vjerojatno imati u drugom kolu nastavka sezone, kada u Osijeku bude gostovala momčad Splita. Prethodno mora biti kompletirana sva potrebna papirologija za izdavanje međunarodne dozvole.

HT Prva liga

1.Dinamo5+913
2.Hajduk5+1012
3.Rijeka5+210
4.Osijek5+28
5.Gorica5-17
6.Istra 19615-26
7.Slaven Belupo5-56
8.Lokomotiva5-44
9.Inter-Zaprešić5-52
10.Varaždin5-62

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 6. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 25.08.2019. 20:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 5. kolo

Rijeka - Osijek 1:1

HNK Rijeka, 18.08.2019. 20:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti