U nastavku pratite LIVE txt by MMM.

NK OSIJEK - GNK SPLIT 3:0

90' susret je zavrsio uvjerljivom pobjedom domacina. Osijek je popravio gol-razliku i zadrzao mjesto u samom vrhu ljestvice.

88' Pusic je proigrao Vojnovica koji je nadmudrio svog cuvara i petom poslao loptu u mrezu!

88' 3:0 - VOJNOVIC

86' usao je Lulic umjesto Knezevica.

84' usao je Boljat umjesto Grubisica.

83' Osijek je povecao prednost. Odlicno je centrirao Barisic, a Vojnovic nadvisio stopera gostiju Mikulica i glavom zakucao loptu u mrezu!

83' 2:0 - VOJNOVIC

80' Arsenic je zaustavio prekrsajem na rubu kaznenog prostora nadiruceg Spehara. Pesic iz prekida nije uspio ugroziti Mikulica.

77' pucao je Mioc, a netko od gostiju u posljednji trenutak blokirao udarac...

76' igru je napustio Bakaj, sada gledamo Merajica.

75' udarac Knezevica, Duka je siguran.

69' izmjena u osjeckim redovima. Izasao je Boban, usao Vojnovic.

68' Ubacio je Knezevic iz kuta, Boban glavom vraca loptu Arsenicu koji puca, a Jakic igra rukama pred svojim vratima i to je 'penal'. Perosevic je nadmudrio Duku i Osijek vodi.

68' 1:0 - PEROSEVIC (11m)

63' ne uspjevaju Osjecani probiti zgusnute splitske redove, gosti su svi disciplinirano iza lopte.

56' Perosevic je dobro pucao, lopta je prohujala pokraj desne vratnice.

53' Pesic opet opasno prijeti. Uputio je prizeman udarac, zamalo neprecizno.

48' prva prava sansa za goste. Pesic je iz blizine mogao svladati Mikulica, ali je lose zahvatio loptu glavom...

46' pocelo je drugo poluvrijeme.

45' na odmor se odlazi bez pogodaka.

41' zavrsne su minute prvog poluvremena koje apsolutno pripadaju domacinu, no nema golova.

36' i Knezevic se odlucio na udarac iz daljine, lopta odlazi iznad grede.

34' Mioc puca iz daljine, bilo je to neprecizno.

31' Crveni iskljucivo mogu zahvaliti svom raspolozenom vrataru sto dosad nisu kapitulirali.

28' Mioc je uputio pravi projektil s ruba sesnaesterca, a Duka fantasticno intervenirao!

25' polovica je pevog dijela, na semaforu je i dalje 0:0.

20' najbolju prigodu do sada propustio je Perosevic. Ubacio je Barisic, a osjecki napadac je pucao glavom i to vrlo snazno i precizno. No, Duka se iskazao odlicnom obranom!

20' prvi zuti karton dobio je Bakaj.

18' Osijek ima nadmoc i veci posjed lopte, bilo je i polusansi, a Splicani odolijevaju pritisku.

13' Barisic je ubacio, Perosevic pokusao glavom, nrma promjene rezultata.

6' Knezevic puca s 20-ak metara, gostujuci vratar je siguran.

5' Bobanov udarac gosti su spretno uspjeli blokorati.

2' prvi je zapeijetio Ejupi, Duka je to obranio.

Glavni je sudac Mlakar iz Zagreba, a pomazu m

u Djurak iz Siska i Kozarec iz Domaslovca.

Za Split danas igraju: Duka, Vitus, Jakic, Mikulic, Jurendic, Zahirovic, Fustar, Grubisic, Spehar, Bakaj i Pesic.

1' pocela je utakmica izmedju Osijeka i Splita. Za Osijek igraju: Mikulic, Matas, Arsenic, Barac, Barisic, Petrovikj, Mioc, Knezevic, Perosevic, Boban i Ejupi.