NK Osijek će simbolično uplatiti iznos od 10.000 kuna Gradu Vukovaru za obnovu legendarnog Vodotornja

Bijelo-plavi navijački klub dosegnuo je, a sada već i premašio, respektabilnu brojku od 10.000 članova! Ovo je prilika da se još jednom zahvalimo svima koji su prepoznali globalni projekt pod nazivom „Pokrenimo grad“ i učlanili se u Klub za što će imati mogućnost ostvariti i određene pogodnosti kada je riječ o uslugama i proizvodima koje nude brojni partneri našeg prvoligaša.

Donacija simbolu obrane

Nogometni klub Osijek je odlučio da upravo iznos od 10.000 kuna, što je u ovom slučaju simbolika u brojnosti članstva, donira Gradu Vukovaru za obnovu legendarnog Vodotornja, simbola obrane grada-heroja. Tako se i najpopularniji osječki sportski kolektiv uključio u ovu globalnu akciju na razini cijele Hrvatske koju su podržali i naši brojni sunarodnjaci izvan Domovine.