Utakmica na igralištu Sportskog centra „Ante Gotovina“ na Bikari počinje u 15 sati

Nogometaši Osijeka danas će, s početkom u 15 sati, odigrati kontrolnu utakmicu protiv međužupanijskog ligaša Metalca na igralištu Sportskog centra „Ante Gotovina“ na Bikari. Bit će to prigoda da ljubitelji nogometa i navijači Osijeka prvi puta u momčadi vide i nove igrače koji su posljednjih sedam dana stigli u redove našeg prvoligaša.

Sigurno je da sve simpatizere bijelo-plavih zanimaju mogućnosti i trenutna forma Joze Špikića, Daniela Peeva, Federica Platera i Sashe Aneffa koji će se pokušati što prije nametnuti stručnom stožeru i izboriti se za povjerenje trenera Ive Šuška. To se odnosi i na dvojicu Kamerunaca Menguea Maximea i Ewanea Aureliena Vadexa koji su na probi u Gradskom vrtu i također se žele nametnuti da bi eventualno potpisali ugovor s Nogometnim klubom Osijek. Inače, kormilar našeg prvoligaša je najavio kako će prijateljske utakmice, između dva prvenstvena kola, biti praksa u nastavku sezone.