Polaznici Dječjeg vrtića „Kockica“ obišli teren, svlačionice, odradili „trening“ i družili se s igračima.

U našem opsežnom i već od mnogih prepoznatom projektu „Pokrenimo grad“ posebno se veselimo druženju s najmlađima.

Danas su nam u posjet došli mališani  iz dječjeg vrtića „Kockica“ iz Cvjetnoga naselja, u pratnji voditeljice ove ustanove Biljane Buljan, odgojiteljice Elizabete Blažević i studenata Ranog i predškolskog odgoja Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti Danijele Šapina i Sergeja Jovičića.

Mališane je puno toga zanimalo, rado su obišli teren i klupe za pričuve, potom svlačionice i ostale klupske prostorije, a naši treneri Karlo Primorac i Dino Krolo priredili su im i prigodni „trening“. 

Upoznavanje s prvotimcima

Niti seniori, naši nogometni profesionalci, nisu propustili prigodu da ih pozdrave, upoznaju i popričaju s njima, a zajedno su otpjevali i klupsku himnu „Grad na Dravi“.

Također, svi zajedno čestitali su i 24. rođendan kapetanu Borni Barišiću. Uslijedilo je, dakako, zajedničko fotografiranje za kraj, mahanje na pozdrav i samo privremeni rastanak jer smo uvjereni kako ćemo se opet susresti. Tada će to vjerojatno biti na njihovom „terenu“...