1
:
5
  • 16:50

• Utakmica u Crikvenici je završena sigurnom pobjedom Osijeka koja je osigurana još u prvih dvadesetak minuta.

• 90'

Na udarcu je Kleinheisler, lopta odlazi visoko iznad grede.

• 87'

Grgić je i sada mogao do pogotka, međutim, njegov pokušaj loba nije bio učinkovit.

• 84'

Ispred utrčalog Miškovića loptu u korner s peterca izbacuje Prpić.

• 83'

Igru su napustili Alilović i Šarković umjesto kojih igraju Škoro i Njegovan.

• 82'

Buljat je uspio svladati Ježinu iskosa s desne strane, ali nema pogotka jer je to ipak bilo zaleđe.

• 81'

Šarković je uputio dobar udarac sa 17 metara, lopta odlazi pola metra pokraj desne vratnice.

• 80'

Grgić ima još jednu prigodu, gađao je lijevi kut s 15 metara, Baričević je loptu odbio u korner.

• 76'

Rezultat se već dosta dugo nije mijenjao, od 52. minute na semaforu stoji 1:5.

• 71'

Izašao je Erceg, a ušao Škorić.

• 62'

Dvije zamjene kod Crikveničana. Sada su u igri D. Lagumdžija i Buljat, a na klupu su otišli Buršić i Imeraj.

• 61'

Sada je Grgić u prigodi, pucao je iskosa s desne strane, no ne pogađa okvir vratiju.

• 60'

Kleinheisler je u solo prodoru, dolazi na 17 metara od vratiju i pokušava prebaciti domaćeg vratara, ali nije to baš bilo najbolje rješenje.

• 59'

Lončar je u prodoru, završio ga je udarcem koji nije bio precizan.

• 58'

Mišković još jednom šalje loptu u mrežu nakon proigravanja Kleinheislera, no pomoćni sudac označava nedopuštenu poziciju...

• 52'

Smanjili su Crikvenčani rezultat na 1:5. Šarković je centrirao iz kornera, a u petercu se najbolje snašao Prpić i također glavom loptu poslao uz desnu vratnicu u mrežu.

• 51'

Prva prava prigoda za Crikvenicu u kojoj se našao Alilović. Imao je dobar dribling u kaznenom prostoru, ali su uklizali Gutieri i Lončar te spriječili prolazak lopte prema Baričeviću.

• 47'

Odmah su Bijelo-plavi zabili i u drugom poluvremenu. Talys je danas raspoložen u svojim ubačajima s krila, a Mišković je prvi kontakt s loptom glavom pretvorio u svoj prvi pogodak u najboljoj momčadi Osijeka!

• 47'

0:5 - MIŠKOVIĆ

• 46'

Četiri su izmjene u osječkom sastavu: ušli su Caro, Gutieri, Pilj, Mišković, dok su u svlačionici ostali Majstorović, Silva, Jugović i Mierez.

• Igrači odlaze u svlačionicu, Osijek nakon prvog dijela susreta ima vrlo uvjerljivih 4:0.

• 43'

Jugović i Mierez opasno prijete, međutim, rezultat ostaje nepromijenjen.

• 33'

Naši su nogometaši već praktički riješili pitanje pobjednika, a vidjet ćemo s kojim će se rezultatom otići na odmor...

• 26'

Osječani nemaju popusta za svoga protivnika. Silva je sada bio u ulozi asistenta, a seriju pogodaka glavom nastavlja Jugović. Vrlo precizno je pogodio lijevi kut s desetak metara.

• 26'

0:4 - JUGOVIĆ

• 24'

• 24'

Još jednom je lopta u mreži domaćina. Iz desnog kuta je ubacio Kleinheisler, a Mierez s vrha peterca glavom loptu "zakucava" za 0:3!

• 24'

0:3 - MIEREZ

• 23'

Grgić je u prodoru, borbeni domaćini ga zaustavljaju u trenutku kada je trebao uputiti udarac sa 17 metara...

• 18'

Na udarcu je Vuković, učinio je to vrlo dobro, no domaći čuvar mreže se iskazao odličnom obranom.

• 16'

Odlična akcija Osijeka! Talys stalno probija lijevu stranu, šalje upotrebljiv centaršut na drugu vratnicu, a Grgić iz punog trka s 13-14 metara pogađa gredu!

• 17'

Centrirao je Grgić s desne strane, pred vratima Crikvenice je Mierez koji puca glavom, no nije bilo ozbiljne prijetnje za Baričevića.

• 15'

• 15'

Sada je već dva gola razlike za Bijelo-plave! Opet je to bilo ubacivanje Talysa i još jedan dobar skok Lončara. Naš je defanzivac odlično reagirao na nekih desetak metara od suparničkih vratiju i čelom loptu usmjerio prema lijevom kutu za 0:2.

• 15'

0:2 - LONČAR

• 14'

Matešković odlazi na klupu, ušao je Preni.

• 10'

Zbog igranja rukom stoper domaćih kažnjen je javnom opomenom.

• 10'

• 10'

Izvođenje najstrože kazne preuzeo je Erceg koji je prevario domaćeg vratara i mirno poslao loptu po travi u desnji kut za vodstvo Osijeka.

• 10'

0:1 - ERCEG

• 10'

Jedanaesterac za Osječane nakon što je Talys ubacio iz kornera, pucao je ponovno Lončar, a Matešković zaustavio loptu rukom.

• 8'

Lopta je dosta dugo bila u osječkom šesnaestercu, prvo je pokušao Alilović, potom i Imeraj, ali nije bilo prave opasnosti za Ježinu do kojega lopta u konačnici nije ni došla.

• 6'

Talys je ubacio iz kuta, skače Lončar i puca prema vratima sa 6-7 metara, no pritom je napravio prekršaj nad domaćim igračem.

• 1'

Počela je utakmica na Gradskom stadionu.

• 15:00

Osječani su prije početka susreta uručili domaćem predsjedniku Marku Prpiću uramljeni bijelo-plavi dres kao uspomenu na ovu utakmicu.

• 14:48

Posljednje pripreme uoči početka susreta!

• 14:43

Izvan momčadi su trenutno: Grezda, Bočkaj, Žaper, Lopa (ozljede odnosno rehabilitacija) te Bohar, Jurčević i Ndockyt (reprezentativne obveze). Na klupi su ovaj puta Ivušić, Škorić i Pilj od onih igrača koji su dosad bili starteri.

• 14:40

U ovom dijelu Kvarnera, iako je oblačno, trenutno ne pada kiša, no travnjak baš i nije na razini onih na kojima se igraju prvoligaške utakmice. Treba se i na to od početka priviknuti te vrlo ozbiljno shvatiti ovu utakmicu, kao uostalom i svaku drugu koja ima natjecateljski karakter.

• 14:34

Srdačan pozdrav iz Crikvenice, naše prve postaje u Kupu Hrvatske u aktualnoj sezoni! Očekuje nas utakmica protiv ambicioznog trećeligaša koji se može pohvaliti činjenicom da je jedina momčad u tri najviša stupnja natjecanja sa svim pobjedama i maksimalnim učinkom.

• 14:05

• 14:00

• 11:36

Suparnika je najbolje primiriti što ranijim golom jer mu onda popušta i onaj početni entuzijazam s kojim će krenuti od prve minute, rekao je Danijel Lončar u najavi utakmice 1/16 finala Hrvatskog nogometnog kupa.

Cijelu izjavu pročitajte ovdje.

• 10:44

Bijelo-plavi su jučer odradili posljednji trening uoči današnjeg susreta.

• 10:15

Današnja utakmica igra se na Gradskom stadionu u Crikvenici.

• 09:35

Što se tiče domaćina, logično je da će biti vrlo motivirani jer ipak igraju protiv Osijeka. No, ni nama neće nedostajati motiva jer smo došli po još jednu pobjedu.

Cijelu izjavu pomoćnog trenera Nine Bule uoči susreta u Crikvenici pogledajte ovdje.