1
  • 20:05

• 18:22

• 18:11

• Utakmica je završena, pogodak Osijeka za pobjedu nije priznat i bodovi su podijeljeni.

• 90'+5'

VAR

Gol je ipak poništen, navodno je bilo zaleđe...

• 90'+5'

Erceg je nakon centaršuta Bočkaja iz peterca loptu glavom skrenuo u mrežu.

• 90'+4'

Sada je pucao Bohar, lopta zamalo završava pokraj lijeve vratnice.

• 90'+2'

Velika je prigoda bila za Osječane. Ubacio je Miloš s desne strane, prvo je udarac Bohara blokiran, da bi se lopta odbila do Kleinheislera koji je sa 14 metara prebacio gredu.

• 90'

GOOOOL 1:1 - BOHAR (11m)

Odgovornost je preuzeo slovenski reprezentativac i mirno svladao Banića za 1:1.

• 89'

VAR

Ide to Bebek provjeriti s kolegama iz VAR sobe.

• 88'

Kazneni udarac za Osijek! Ngouali je srušio Santinija u 16 metara i Bebek je pokazao na bijelu točku.

• 84'

Lovrić je pucao, nije to bilo blizu okviru vratiju.

• 80'

"Požutio" je Mitrović.

• 78'

Opet Bjelica radi dvostruku zamjenu. Na klupu idu Silva i Mierez, u igri su Miloš i Erceg.

• 75'

Prava prilika za Osijek! Bohar je prošao po desnoj strani, poslao je potom vrlo upotrebljivu loptu ka Mierezu koji s desetak metara puca pokraj desne vratnice.

• 73'

Novi karton, ovaj puta za Silvu.

• 71'

Javnu opomenu dobio je Škorić.

• 69'

Dvije zamjene kod Osječana. Izašli su Pilj i Jurčević, na terenu su Kleinheisler i Santini.

• 68'

Nije trebalo dugo Ngoualiju da "požuti".

• 63'

Gutieri je bio najviši u skoku u gostujućem šesnaestercu, no udarac glavom nije bio precizan.

• 62'

Na klupu ide Babec, ušao je Ngouali.

• 60'

Nakon prekida u skoku je bio Škorić, pucao je glavom, a na kraju je to korner za Bijelo-plave.

• 55'

0:1 - MATAR

Snažni i visoki Matar je pobjegao Gutieriju, došao je zdesna ispred Ivušića koji je obranio njegov udarac, no lopta se opet odbila do napadača Gorice koji je sada bio neumoljiv za 0:1.

• 46'

Osijek i Gorica kreću u drugi dio susreta.

• Nema sudačke nadoknade, završeno je prvo poluvrijeme. Nema golova u Gradskom vrtu.

• 41'

Lovrićev prvi pokušaj, samo je korner za Goričane.

• 30'

Prvih pola sata je iza nas. ⚽️

• 21'

Silva je u prodoru po desnom krilu, odmaknuo je pratnji, ali mu je lopta pobjegla u trenutku kada je s njom mogao nešto konkretnije učiniti...

• 20'

Prvi je žuti karton dobio debitant u redovima Gorice, Liberijac Nimely.

• 8'

Bočkaj je fino centrirao za Bohara koji u šesnaestercu puca glavom, međutim, lak je to bio plijen za gostujućeg vratara.

• 4'

Mierez je zahvatio loptu glavom nakon ubačaja Jurčevića, bilo je precizno, ali ne i snažno da bi Banić bio u problemu.

• 2'

Krizmanić se prvi odlučio na udarac iz daljine, nije bilo problema za Ivušića.