• 20:06

Glasuj za igrača utakmice 👉 nkos.co/k8s

• Zaslužena pobjeda Bijelo-plavih!

• 90'+3'

Sada je greda spasila goste! Miloš je ulozi asistenta, Lopta ide na Žapera koji iz blizine pogađa okvir vratiju i ostaje 2:0.

• 90'+1'

Još jedna izgledna šansa. Pilj pronalazi Ercega, ovaj je sam ispred vratara Lokomotive koji je to odlično obranio.

• 90'

Idealna prigoda i za 3:0, ali nema promjene rezultata. Miloš je idealno s desnog krila loptu ubacio u sredinu, Erceg je propustio prema potpuno samom Boharu koji je pokušao prebaciti istrčalog K. Santinija. Međutim, nije to baš dobro učinio slovenski reprezentativac i gostujući vratar je bez problema sačuvao mrežu.

• 84'

Trostruka zamjena u našoj momčadi. Igru su napustili Kleinheisler, Mierez i Bočkaj, a sada su na terenu Pilj, Erceg i Miloš.

• 78'

GOOOOL 2:0 - MIEREZ

Osijek je poduplao svoju prednost! Bočkaj je centrirao iz prekida s desne strane, visoko je u gužvi pred vratima K. Santinija skočio Mierez i u svom stilu glavom matirao gostujućeg vratara. Lopta je završila u donjem lijevom kutu.

• 77'

Tri su zamjene kod gostiju. Na klupu su otišli: Marić, Čeliković i Kalllaku, ušli su Petrak, Chajia i Pivarić.

• 76'

Slobodan udarac Bočkaja, lopta je prohujala pokraj desne vratnice.

• 75'

Karton i za Cokaja.

• 69'

Bohar je u polukontri nakon oduzete lopte, imao je slobodnog Miereza u sredini, ali je ubačaj bio nedovoljno dobar...

• 69'

Sada je "požutio" Vuković.

• 68'

Dobro je pucao Bočkaj iz "slobodnjaka" s 30-ak metara, K. Santini je odbio loptu, da bi je koji trenutak kasnije i čvrsto prihvatio u naručje.

• 67'

Žuti karton dobio je Lešković.

• 66'

Dobra prilika za goste. Šimić se izborio za udarac s 15 metara, Ivušić je odlično obranio!

• 56'

Sada su Osječani i u drugačijoj formaciji 3-4-3.

• 55'

Na klupu ide I. Santini, ušao je Bohar.

• 54'

Atraktivno je "škaricama" pokušao Mierez, na kraju je to korner za Bijelo-plave.

• 51'

Dobro su pred vratima Lokomotive kombinirali I. Santini i Mierez, Argentinac je potom prizemnom loptom s lijeve strane tražio suigrača u napadu, a Santini je ipak ostao "prekratak" u toj situaciji.

• 50'

Umjesto ozlijeđenog Lončara ušao je Gutieri.

• 47'

I. Santini je primio loptu u kaznenom prostoru i pucao, lopta je pogodila Papadopoulosa, činilo se u ruku, međutim, ipak nije bilo potrebe da to Vidulin ide pogledati u suradnji s kolegama iz VAR sobe. Nema kaznenog udarca.

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme u Gradskom vrtu.

• Završeno je prvo poluvrijeme. Osijek ima vodstvo eurogolom Kleinheislera iz 14. minute.

• 40'

Glavom je sada pucao i Čokaj, lopta odlazi malo iznad grede.

• 38'

Prvi pokušaj "Lokosa" preko Šimića koji je pucao glavom, no bilo je to preslabo za Ivušića.

• 35'

Mierez je asistirao Kleinheisleru koji je ponovno na udarcu, međutim, ovaj puta to nije bilo precizno. Možda bi bilo bolje da se odlučio proigrati I. Santinija koji je utrčavao s desne strane...

• 32'

Dakako da su se gosti sada otvorili i žele što češće biti na polovici Osijeka. No, izgledniju situaciju za neki ozbiljniji pokušaj dosad nisu imali...

• 25'

Javna opomena za Marina.

• 19'

Žuti karton dobio je Šimić.

• 14'

GOOOOL 1:0 - KLEINHEISLER

Prekrasan gol za vodstvo Bijelo-plavih! I. Santini je poslao vrlo upotrebljivu loptu na ivicu gostujućeg kaznenog prostora, a Kleinheisler pravim volejem lijevom nogom fantastično pogodio mrežu nemoćnog K. Santinija!

• Sretno naši Bijelo-plavi!

• 17:57

• 17:42

Jugović ipak nije spreman za nastup, umjesto njega mjesto u veznom redu zauzet će Vuković.

• 17:08

• 16:46

NK Osijek TV donosi još jedan Last call iz Gradskog vrta! 🏟

• 15:30

“Samo nam pobjeda ispunjava očekivanja!“ 💬

Cijelu izjavu Yevgena Cheberka uoči utakmice s Lokomotivom pročitajte ovdje.

• 14:47

Posljednji susret s Lokomotivom u Gradskom vrtu. 🔙

• 13:36

Navijač uvijek očekuje od igrača da pruži maksimum na terenu, a naši dečki to rade i kada nisu u najboljem stanju. Tu bih posebno pohvalio Lončara. Takvog momka imati u momčadi je vrhunski, presretan sam tu što je s nama i što pokazuje ovakve igre. S takvim ljudima možeš „ići u rat“, primjer je za sve druge, kako se jedan igrač treba boriti za boje svoga kluba.

Nenad Bjelica o Danijelu Lončaru.

• 12:43

Nenad Bjelica o Santiniju i Cheberku:
    Njih dvojica su stvarno pokazala da su velika pojačanja. Jako su se brzo adaptirali na momčad, no to moram isto reći i za Miloša i Brleka dok se nije ozlijedio. Mislim da smo apsolutno pogodili s njima. Moram istaknuti da mi je olakšan posao time što imam s predsjednikom odličnu komunikaciju, nitko mi se tu ne petlja, gospodin Sakalj daje mi jako puno slobode u odabiru, pa su onda i moje šanse da pogriješim u dovođenju igrača male. S njim, Čoharom, Kuleševićem i ostalima suradnja je izuzetna i jako sam sretan što mogu raditi u takvim uvjetima i s ovakvim ovlastima.