:
1
  • 19:00

A igrač utakmice je? 🤔

• Osijek je odičnom igrom izborio i treću uzastopnu pobjedu! Čestitamo našim nogometašima i stručnom stožeru!

• 90'+1'

Javna opomena za Cipetića

• 88'

Kulenović je u prigodi, međutim, uklizao je Bralić i spriječio veću opasnost po naša vrata.

• 86'

4:1 - VASILJ

Zabijaju i gosti iz Zagreba. Sve je dobro odradio Vasilj u osječkom šesnaestercu i solo-akciju završio vrlo preciznim prizemnim udarcem u donji lijevi kut ispruženog Ivušića.

• 84'

Ušli su mladi reprezentativci Crne Gore: Janjić i Bakić, a na klupu idu Gržan i Nejašmić.

• 80'

GOOOOL 4:0 - KLEINHEISLER

Evo nam pogotka i u drugom dijelu! Dugačku je loptu uputio Bralić s naše polovice terena, u šesnaestercu je sjajno reagirao Kleinheisler i glavom prebacio istrčalog vratara Čavlinu.

• 74'

U igri su Bralić i Jurčević, nema više na terenu Barišića i Leovca.

• 70'

Daljinski projektil Cipetića, siguran je Ivušić.

• 69'

Ušao je Barri umjesto Jugovića.

• 69'

"Požutio" je Barišić.

• 62'

Dobar udarac Groznice, jedan od rijetkih gostujućih pokušaja, lopta je zamalo završila pokraj lijeve vratnice.

• 56'

Vranjković odlazi na klupu, u igri je Groznica.

• 46'

Tri zamjene u momčadi Lokomotive. U svlačionici su ostali Aliyu, Šotiček i Pivarić, a ušli su Mersinaj, Tuci i Vasilj.

• Igrači odlaze na odmor, a Osječani zaslužuju sve čestitke za ono što su pokazali u ovom razdoblju utakmice!

• 45'

GOOOOL 3:0 - CAKTAŠ

Potkraj poluvremena i treći pogodak! Leovac je brzo loptu vratio u teren, Beljo je asistirao agilnom Gržanu koji opet vraća u sredinu Belji. Dion Drena glavom je "produžio" loptu prema petercu u kojem se našao Caktaš i pogodio za 3:0!

• 41'

Prvi žuti karton na utakmici dobio je Smakaj.

• 38'

Gržan se izborio za dobru poziciju iz koje je snažno pucao, šteta što je lopta prohujala pokraj desne vratnice...

• 34'

Po tko zna koji puta sjajno kombiniraju Laszlo i Leovac, da bi Kleinheisler idealno asistirao Caktašu čiji udarac sa 14 metara završava iznad grede.

• 31'

Kulenović loptu glavom prebacuje u kaznenom prostoru za Aliyjua koji puca glavom sa 6 metara, preslabo je to da bi Ivušić bio u problemima.

• 30'

Lijep udarac Laszla nakon povratne lopte borbenog Jugovića, Čavlina loptu ispod grede odbija u korner. Nakon ubačaja iz kuta Kleinheisler je opet na udarcu, no označe no je zaleđe.

• 24'

Gosti stvaraju svoju prvu priliku. U šesnaestercu je Šotiček, međutim, dobro mu je uklizao Barišić.

• 18'

Jako dobra situacija za treći pogodak. Kombinirali su Caktaš i Gržan, potom ide ubačaj u sredinu za Belju koji loptu proslijeđuje prema Leovcu. Marin je pucao lijevom nogom s 13 metara, zamalo iznad grede.

• 6'

Opet su Osječani u naletu, Kleinheiser je i ovaj puta fino proigrao Leovca na lijevom krilu, uslijedio je ubačaj u sredinu, da bi se na udarac odlučio Nejašmić, ali je Čavlina uspio sačuvati mrežu.

• 3'

GOOOOL 2:0 - BELJO

Pravu je majstoriju izveo Kleinheisler oko sredine terena, petom je "izbacio" Leovca u prazan prostor, ovaj je s 12-13 metara pucao, gostujući vratar odbio loptu na koju je natrčao Beljo i bez poteškoća pogodio za 2:0!

• 2'

GOOOOL 1:0 - BARIŠIĆ

Osijek je odmah poveo! Caktaš je ubacio iz lijevog kuta, skočio je Barišić i glavom s prve vratnice  neobranjivo poslao loptu u suprotni kut nemoćnog Čavline!

• Naprijed Osijek!

• 1'

Prije početka utakmice NK Osijek je našem prvotimcu Laszlu Kleinheisleru uručio prigodan poklon u povodu rođenja prve prinove u njegovoj obitelji - malog Noela. Mališanu želimo puno zdravlja i sreće, a roditeljima čestitamo.

Trener Rene Poms i Ivica Ivušić najavili su susret s Lokomotivom. 🎙

Želimo potvrditi zadnje rezultate, u tim smo utakmicama odradili dobar posao, momčad je bila na pravoj razini i želimo tako nastaviti kako bismo odigrali dobru utakmicu, rekao je Poms.

Sigurno da nam nedostaju i Mile i Lonka, ali isto tako sam siguran da će ostali koji dobiju priliku na ovoj poziciji opravdati povjerenje i dati maksimum da što više doprinesu ekipi tako da sam miran s te strane, poručio je Ivušić

Cijelu press konferenciju možete pogledati u nastavku:

• 15:23

Najvažnije informacije za navijače uoči utakmice NK Osijek - NK Lokomotiva. ℹ️

Prodaja ulaznica

• na dan utakmice NK Osijek - NK Lokomotiva ulaznice za utakmicu moguće je kupiti na Ticket pointu od 10 do 18 sati.

Ulaz na stadion

• pri ulasku na stadion potrebno je predočiti polugodišnju/pojedinačnu ulaznicu za utakmicu i osobni dokument.
    • ime i prezime s polugodišnje/pojedinačne ulaznice mora odgovarati osobnom dokumentu.
    • gledatelji koji napuste stadion za vrijeme utakmice neće se moći vratiti na tribine budući da se ulaznica ne može dva puta validirati.

Otvaranje ulaza

• Ulazi se otvaraju u 15.55 sati.
    • Pozivamo sve gledatelje na što raniji ulazak na stadion zbog eventualnih gužvi koje mogu nastati prilikom procedure ulaska na stadion.

Gradski prijevoz putnika

• Besplatan prijevoz za sve članove NK Osijek od 14 do 20 sati - dozvoljen je ulaz ograničenom broju navijača.

Stvarajmo uspomene

• Fotografiraj se tijekom utakmice u Gradskom vrtu, postavi fotografiju ispod objave na klupskom Facebook profilu i sudjeluj u nagradnom natječaju u kojem možeš osvojiti dres.
    • Svakog mjeseca dres će osvojiti fotografija koju odabere žiri sastavljen od igrača NK Osijek, a sve poslane fotografije bit će objavljene na foto zidu novog stadiona.