• Utakmica je završila pobjedom Osijeka i s tri nova boda na našem kontu.

Neuspjela kontra Osječana preko Ndockyta koji je imao slobodnog Miereza u sredini...

"Požutio" je Ivušić  u sudačkoj nadoknadi.

• 90'+1'

Na klupu odlazi Bočkaj, u igri je Ndockyt.

• 89'

Kakva šansa za Bijelo-plave! Pilj je mogao pucati nakon proigravanja Miereza, no odlučio se asistirati Boharu koji je bio u petercu, ali ipak nije uspio postići svoj drugi pogodak.

• 84'

Igru je napustio Grgec, ušao je Petrović.

• 81'

Trostruka zamjena kod gostiju. Izašli su Senić, Posavec i Petković, a u igri su Skorup, Delić i Drožđek.

• 70'

Sada je kartonom opomenut Đurasek.

• 68'

Lopa ide na klupu, ušao je Vuković.

• 66'

Žuti karton dobio je Grgec.

• 64'

Bilo je dosta opasno pred Ivušićem, ali Petković nije uputiti završni udarac prema osječkim vratima.

• 61'

Senić je pucao s ruba kaznenog prostora, bio je neprecizan.

• 59'

BOOOOOOOOHAAAAAAAAAR! 👏

• 59'

Mierez je osvojio loptu na lijevoj strani, potom je s njom krenuo prema šesnaeestercu i idealno proigrao utrčalog Bohara koji s desetak metara zabija za 1:0.

• 59'

GOOOOL 1:0 - BOHAR

• 53'

Lopa ubacuje loptu u sredinu, Bohar uspjeva pucati, no dobro je postavljen Horkaš.

• 47'

Bočkaj je centrirao, Mierez pucao glavom s desetak metara, Horkaš je to obranio.

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme.

• Kraj prvog poluvremena u kojem Osijek nije uspio slomiti otpor gostiju iz Varaždina.

• 44'

Javna opomena za našeg kapetana Škorića.

• 40'

Mogli su Varaždinci bolje iskoristiti ovaj napad s lijevog krila. Posavec je sa 7 metara pucao glavom, no slabo je to učinio da bi se Ivušić našao na većim mukama.

• 38'

Loptu u šesnaestercu Lopa ostavlja za Miereza koji je slabo pucao sa 14 metara.

• 32'

Đurasek iz daljine pokušava izbnenaditi Ivušića, međutim, lopta završava metara pokraj desne vratnice.

• 30'

Vrlo dobra prigoda za Osijek. Žaper je pucao s 12 metara, ali nedovoljno snažno da bi Horkaš kapitulirao. Loptu je gostujući vratar zaustavio praktički ispred gol-linije u lijevom kutu.

• 30'

⚽️👀

• 27'

"Požutio" je Senić.

• 16'

Prvi pokušaj gostiju preko Posavca koji je bio blokiran na udarcu.

• 14'

Bilo je vrlo opasno pred vratima Horkaša. Ubacio je Bohar iz kornera, Mierez tek lagano glavom prebacio loptu s prve vratnice na dva metra od gol-linije gdje ipak Škorić u gužvi ne uspjeva postići pogodak.

• 11'

Pokušao je Žaper također izvan kaznenog prostora, ni on nije bio precizan.

• 4'

Mierez zdesna  ubacuje loptu u sredinu, tamo je ipak ne primaju ni Bohar, ni Žaper, dok je i Lopa u toj situaciji ostao pomalo neodlučan...

• 3'

Vrlo snažan udarac Silve sa 18 metara, lopta je prohujala pokraj desne vratnice.

• 1'

Sretno Bijelo-plavi!

• 15:00

Na današnji dan, 5. prosinca 1991., u jeku Domovinskog rata bio je najteži dan u obrani nepokorenog grada Osijeka. Samo toga dana poginulo je 28 hrvatskih branitelja, njih 16 istinskih heroja u šumi Rosinjača, te četvero civila. Dugujemo im, kao i svim drugim žrtvama u obrani Osijeka, vječnu zahvalnost. 🙏

• 14:59

Borba za nove bodove! ⚔️

• 14:54

Iščekujemo početak utakmice u Gradskom vrtu u kojoj Bijelo-plavi, nažalost, ponovno moraju igrati bez svojih navijača. No, isto vrijedi, do daljnjega, i za sve ostale klubove.

• 14:15

Na posljednjem treningu uoči utakmice ozljede su obnovili Erceg i Kleinheisler te zbog toga nisu u današnjem sastavu.