• 22:12

• 21:55

• Susret je završen podjelom bodova, Mierez nije uspio iz najstrože kazne donijeti i preostala dva boda Osječanima.

• 90'+6'

Horkaš je obranio Mierezov udarac s bijele točke. Lopta je išla u lijevi kut gdje je krenuo i gostujući vratar.

• 90'+5'

Nema dvojbe to je kazneni udarac.

• 90'+5'

VAR

Novoselec je igrao rukom nakon pokušaja Santinija i tu nema nikakve dvojbe!

• 90'+5'

Je li netko u šesnaestercu Varaždina sada igrao rukom?

• 90'+2'

Igru napušta Posavec, na terenu je Glavina.

• 89'

"Zicer" za goste u samom finišu. Peco je centrirao s desnog krila, poskliznuo se Škorić, pa se u velikoj prigodi našao Posavec, ali je s desetak metara pucao zamalo pokraj lijeve vratnice.

• 87'

Izlazi Vuk, ušao je Urata.

• 84'

Kakva šansa za Osijek! Mierez je pucao s pet metara, a Horkaš ovaj puta sjajnom obranom sačuvao mrežu!

• 80'

Lopa je na udarcu s 13 metara, loše je to učinio i propala je još jedna dobra situacija za Bijelo-plave.

• 79'

Još jedna javna opomena, ovaj puta za Ćelića.

• 78'

Erceg je u prigodi, nije se dobro snašao pred vratima Varaždina.

• 78'

"Požutio" je Lopa.

• 75'

Kod Varaždinaca su izašli Obregon i Elezi, a ušli Peco i Grgec.

• 74'

GOOOOL 1:1 - MIEREZ

Osijek je izjednačio rezultat! Jurčević je ubacio loptu s lijeve strane u šesnaesterac, a Mierez je u skoku još jednom ubojit i šalje loptu sa 6-7 metara u mrežu Horkaša koji se baš nije iskazao u ovom istrčavanju.

• 72'

Još dvije zamjene kod Bijelo-plavih. Na klupu odlaze Pilj i Bohar, u igri su Lopa i Erceg.

• 69'

0:1 - OBREGON

Sjajan pogodak Kolumbijca u redovima Varaždina. Dobio je loptu na tridesetak metara od osječkih vratiju, krenuo s njom prema kaznenom prostoru i onda naciljao sam gornji desni kut za 0:1.

• 68'

Pilj je odlično "odapeo" s 20-ak metara, a Horkaš izvrsnom paradom spriječio pogodak!

• 65'

Velika šansa i za Osijek! Kleinheisler je zdesna ušao u šesnaesterac, uslijedila je prizemna lopta u peterac, na koju je Mierez zamalo zakasnio.

• 63'

Sada je karton dobio i Vuk.

• 63'

Pravu šansu imali su Varaždinci preko Obregona. Uspio je doći do lopte u kaznenom prostoru, prevario je Cheberka i Škorića, ali je Ivušić spasio Bijelo-plave!

• 62'

Javna opomena za Cheberka.

• 58'

Žuti karton dobio je Silva.

• 57'

Dvije zamjene kod Osijeka. Izlaze Barišić koji se, nažalost, ozlijedio u svom debiju za najbolju momčad Osijeka i Bočkaj, a ušli su Jurčević i Santini.

• 51'

Barišić je centrirao s desne strane, Mierez je u skoku nadvisio vratara Horkaša, ali nije bilo još nekoga od osječkih igrača u šesnaestercu da ovu situaciju pretvori u vodstvo.

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme u Gradskom vrtu. Jedan je reflektor trenuntno izvan funkcije, ali to ne bi trebalo utjecati na nastavak utakmice.

• Nema golova, a ni puno uzbuđenja u prvom poluvremenu.

• 38'

Posavec je prvi "požutio".

• 37'

Na drugoj strani dobro je pucao Elezi iz daljine, Ivušić je bio spreman.

• 35'

Bohar je centrirao iz prekida s lijeve strane, a lopta je zamalo prevarila Horkaša. Ipak je završila uz lijevu vratnicu.

• 29'

Pilj i Mierez su u šesnaestercu, no niti jedan nije uspio pucati ka suparničkim vratima...

• 20'

Žaper je odigrao povratnu loptu za Pilja koji je pucao sa 16 metara, a lopta se od Novoselca odbila u korner. Nakon ubačaja iz kuta malo je nedostajalo da netko od nogometaša Varaždina loptu usmjeri iza leđa svoga vratara Horkaša.

• 14'

VAR

U tijeku je "tiha" VAR provjera, sve je bilo čisto.

• 14'

Start Novoseleca na Boharu, nema kaznenog udarca za Bijelo-plave.

• 6'

Opasno je bilo pred vratima Šibenika. Prvo je Mierez glavom odlično prebacio loptu u "for" Kleinheisleru koji ipak ne uspjeva pobjeći obrani gostiju, a koji trenutak kasnije Bočkaj ubacuje s lijeve strane, no loptu su Varaždinci uspjeli skrenuti u korner.

• 1'

Naš kapetan upisao je 250. nastup u HNL-u za Bijelo-plave! Čestitke Mile! 👏

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 19:04

• 19:03

Jedna promjena u odnosu na najavljenu početnu jedanaestoricu Bijelo-plavih. Jugović se požalio na ozljedu tijekom zagrijavanja, pa će u veznom redu startati Pilj.

• 18:14

Prisjetimo se golova iz preokreta u posljednjem međusobnom susretu s Varaždinom! 🤩

• 15:32

Igor Silva svoj je prvi pogodak za Bijelo-plave postigao protiv Varaždina 15. rujna 2019. godine. 🔙

• 14:26

“Važno da budemo koncentrirani u svim situacijama. Pobjeda ne smije izostati!”, rekao je Gutieri Tomelin u najavi utakmice s Varaždinom.