:
1
  • Pobijedili smo u Koprivnici i osvojili tri važna boda!

• 90'+4'

I vratar Sušak je otišao u napad u posljednjem prekidu, zamalo smo to iskoristili u kontri kada je prema golu domaćina krenuo Jurišić, ali je želio asistirati Matkoviću iako nam se činilo da je mogao nastaviti proboj ka šesnaestercu i nebranjenoj mreži...

• 90'+4'

Karton za Miereza.

• 90'+2'

Susret je završio za Gržana i Nejašmića, posljednje minute utakmice odradit će Guedes i Brlek.

• 90'+1'

Izašao je Mioč, a ušao Brdik.

• 90'+1'

Novi udarac Šakote, nije to bilo naivno, ali ni baš potpuno bezopasno. Malenica je bio dobro postavljen.

• 84'

Još jedna pogreška domaćih koja ih je mogla puno skuplje koštati. Loptu su praktički poklonili Matkoviću, no naš mladi napadač ipak nije uspio u toj situaciji zapucati ka vratima Suška.

• 83'

Utakmica je završila za Šutu, ušao je Mrdaković.

• 83'

Mierez puca iz "slobodnjaka", ide to metar iznad grede.

• 81'

"Požutio" je Pllana.

• 80'

Iznenada se u šansi našao Duarte nakon jednog prekida, lopta ga je praktički pogodila na pet metara od domaćih vratiju i otišla baš u ruke vrataru Slaven Belupa.

• 77'

Na našu klupu ide Jugović, u igri je Bukvić.

• 76'

Igru napušta Jelić-Balta, zamijenio ga je Jagušić.

• 74'

Šakota još jednom pokušava iznenaditi Malenicu, ni ovaj puta ne uspjeva.

• 71'

Štefulj se našao u šansi, pucao je iz prve, ali bi za njega i domaće bio bolje da je primirio loptu u toj situaciji. Ovako je bio neprecizan.

• 70'

Karton za Jelića-Baltu.

• 69'

Javna opomena za Bralića.

• 66'

Griješe Farmaceuti i lopta dolazi nakratko do Jugovića, no nije naš kapetan došao u situaciju da ipak ozbiljnije ugroži Suška.

• 66'

Matković se izborio za jednu lopti vratio je utrčalom Vrbancu koji je slabo šutirao...

• 63'

Gužva je pred osječkim vratima, Bosec je uspio pucati, ali ne i pronaći put do gola, već samo do vanjskog dijela mreže.

• 59'

Odmah je Matković došao u prigodu uposliti Jugovića u kaznenom prostoru, nije to bilo loše, ali naš kapetan ipak ne uspjeva otpucati kako je želio.

• 58'

Prve zamjene kod Bijelo-plavih. Igru su napustili Cokaj i Omerović umjesto kojih igraju Matković i Vrbanac.

• 57'

Šakota se odlučio na udarac s 20-ak metara, nije to bilo precizno.

• 53'

Prilika za Koprivničane nakon ubačaja iz kuta, Malenica je nakratko "izboksao" loptu do Božića koji se našao i izglednoj situaciji, ali je njegov udarac blokiran u velikoj gužvi pred našim vratima.

• 46'

Dvije su zamjene kod Slaven Belupa. Ušli su Nongoh i Liber umjesto Lumale i Murića.

• Završeno je prvo poluvrijeme u kojem je naša momčad, pogotkom Miereza iz 5. minute, stekla rezultatsku prednost.

• 45'

Bosec je centrirao, Pllana pucao glavom, ali nije to bilo opasno po Malenicu.

• 38'

Mogli su naši nogometaši učiniti i više iz akcije Nejašmića, Miereza i Gržana, ali je izostao precizniji završni pas...

• 36'

"Požutio" je Štefulj.

• 34'

Murić je centrirao s desne strane prema Lumali u sredini, ali je ispred njega dobro reagirao Omerović.

• 23'

Kakva prigoda za 0:2! Nejašmić je idealno uposlio Jurišića koji je s lijevog krila ušao u šesnaesterac, dobro primio loptu i našao se ispred Suška, međutim, nije pogodio vrata i velika šansa je propuštena.

• 21'

Sada prijete i Plavi. Mioč je fino proigrao Lumalu u kaznenom prostoru, ovaj je primirio loptu i pucao iskosa s desne strane, no prebacio je gredu.

• 17'

Griješe koprivnički nogometaši i daju loptu za Miereza koji je visokom loptom pronašao Gržana u kaznenom prostoru. Na njega je krenuo Pllana i omeo našeg igrača u toj situaciji da ne uputi udarac ka vratima.

• 12'

Cokaj ubacuje iz prekida, visoko skače Mierez i iskosa s nekih 8-9 metara ipak ne pogađa okvir vratiju.

• 11'

Prvi je karton dobio kapetan domaćih Božić.

• 5'

GOOOOL 0:1 - MIEREZ

Osijek brzo dolazi u vodstvo! Nejašmić je dobro pucao sa 17 metara, Sušak je jedva loptu "iščupao" iz donjeg desnog kuta, no ona se odbila do Jugovića koji je na udarcu sa 6 metara, ali je vratar Koprivničana doslovno na gol-liniji tek privremeno spriječio pogodak da bi na kraju egzekutor bio Mierez pogodivši rutinski iz peterca.

• 5'

Dobra akcija Slaven Belupa u kojoj su sudjelovali Mioč, Jelić-Balta i u konačnici Murić čiji je udarac Malenica bez problema obranio.

• 1'

Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 17:53

Za Slaven Belupo igraju: Sušak, Bosec, Pllana, Božić, Štefulj, Lumala, Mioč, Murić, Šakota, Šuto i Jelić-Balta. Suci su: Jović (Zagreb), Pušić (Zagreb), Pajić (Rijeka) te u VAR sobi Čulina (Zagreb) i Mihalj (Velika Gorica).

• 17:49

Osijek ćemo ovaj puta vidjeti u nešto drugačijoj formaciji 3-5-2 ili 3-4-1-2, a u momčadi su: Malenica, Prekodravac, Duarte, Bralić, Omerović, Cokaj, Nejašmić, Jugović, Jurišić, Gržan i Mierez.

• 17:45

Srdačan pozdrav iz Koprivnice, sa stadiona Ivan Kušek Apaš, 15-ak minuta prije početka prvenstvenog dvoboja između Slaven Belupa i našeg Osijeka.