U ponedjeljak je počeo 63. međunarodni turnir Kvarnerska rivijera na kojem nastupaju kadeti NK Osijeka pod vodstvom trenera Gorana Popovića. Kadeti igraju u skupini C s Žilinom, Spezia i Lokomotivom (Ri). Iz skupine dvije ekipe prolaze dalje.

1. kolo, Skupina C – Osijek vs Žilina 3:3

U prvoj utakmici skupine NK Osijek se tri puta vraćao iz rezultatskog minusa. U 17. minuti Žilina dolazi u vodstvo. Poranava Vincetić nekoliko minuta kasnije. U 58. Minuti Žilina ponovo vodi, ali samo jedanest minuta kada NK Osijek golom Čikvara poravnava na 2:2. U 71. minuti Žilina preko Krele ostvaruje novo vodstvo, ali u 77. minuti Gačić pogađa za konačnih 3:3. Odličan susret s dva eurogola Žiline, tri stative NK Osijeka i tri poravnanja rezultata

RIJEKA Omladinsko igralište. Sudac: Milan Kukuljan. Strijelci: 0:1 Kasač (17'-ag), 1:1 Vincetić (21'), 1:2 Drbul (58'), 2:2 Čikvar (69'), 2:3 Krela (71'), 3:3 Gačić (77'). Žuti karton: Chribik (Žilina).

OSIJEK: Jukić, Lišnić, Luka, Knežević (od 58' Gačić), Lukačević, Čaić, Vincetić (od 22' Jakić), Kasač, Begić (od 71' Pilj), Žaper, Čikvar (od 77' Lekić).
ŽILINA: Bernat, Koštal, Drbul (od 60' Moško), Modrosi (od 51' Boženik), Štefanec, Krela, Šušlik, R. Fujak, D. Fujak, Chribik, Majštinik (od 19' Makuch).

2. kolo, Skupina C – Osijek vs Spezia

U drugoj utakmici skupine NK Osijek ostvaruje važnu pobjedu. Gol u 7. minuti postiže Jakić za konačnih 1:0.

RIJEKA Omladinsko igralište. Strijelac: 1:0 Jakić (7'). Žuti kartoni: Lukačević (Osijek), Vardicchio, Manno (Spezia).

OSIJEK: Jukić, Lišnić, Marin, Lukačević, Čaić, Kasač, Žaper, Čikvar, Gačić, Pilj, Jakić.
SPEZIA CALCIO: Fontana, Goprou, Ferri, Mosti, Cito, Papi, Cecchetti, Vatteroni, Manno, Verdicchio, Manfredi.

Poredak: Žilina 4, Osijek 4, Spezia 3, Lokomotiva bez bodova.

3. Kolo, Skupina C – Osijek vs Lokomotiva (Ri) 0:1

Osijek ulazi neopterećeno u zadnju utakmicu skupine s osiguranim prolaskom dalje nakon što su Žilina i Spezia remizirali. Lokomotiva pobjeđuje, ali i s osvojena tri boda zauzima posljednje mjesto u grupi. Žilina je prva, a Osijek drugi, a Spezia treća. Žilina je do 72. minute bila u zaostatku protiv Spezie i s igračem manje što je značilo da ne prolazi dalje. Neopreznost Talijana koristi Koštal, koji pogađa za 1:1. Osijek u petak u četvrtfinalu igra protiv Domžala (18h) 
 

RIJEKA Omladinsko igralište. Bojan Sobol. Strijelac: 1:0 Čaić (65'-ag). Žuti kartoni: Kasunić, Sušlić (Lokomotiva), Žaper (Osijek).

LOKOMOTIVA: Pernat, Paljokaj (od 60' Sušlić), Nemetz, Bećar (od 48' Maoduš), Kasunić, Barić (od 48' Gaši), Padavić, Baković (od 48' Šimić), Baričević, Aščić, Gibičar (od 50' Marić).
OSIJEK: Jukić, Lišnić (od 47' Lekić), Marin, Lukačević, Čaić, Kasač, Žaper, Čikvar (od 11' Knežević), Gačić (od 22' Begić), Pilj, Jakić (od 59' Stakić).

Poredak: Žilina 5, Osijek 4, Spezia 4, Lokomotiva 3 boda.

Raspored četvrtfinala, petak 12. lipnja 2015.: Opatija (18): Domžale - Osijek; VIŠKOVO (18):Rijeka - Žilina; ČAVLE (18): Dinamo - Hellas Verona; CRIKVENICA (18): Široki Brijeg-Abuja

U četvrtfinalu Domžale pobjeđuju s 2:1. Golovima u 19. i 30. minuti Domžale vodi 2:0. Prije odlaska na odmor smanjuje Osijek preko Luke Marina. U zadnjih dvadeset minuta Osijek ima inicijativu koju nije iskoristio tako da Domžale s 2:1 prolazi u polufinale. Kadeti NK Osijeka s trenerom Goranom Popovićem osvajaju peto mjesto na Kvarnerskoj rivijeri.

Nogometaši Abuje pobjednici su 63. izdanja Kvarnerske rivijere, dok je Rijeka osvojila treće mjesto. Abuja je u kišnom finalu pobijedila Domžale 2:0 i tako drugi put osvojila titulu, dok je Rijeka u utakmici za treće mjesto pobijedila Dinamo 3:2.

Galerija fotografija s Kvarnerske rivijere