Učlani se u Bijelo-plavi klub!

NK OSIJEK CASHBACK CARD KARTICA - UČLANI SE, REGISTRIRAJ I OSTVARUJ BROJNE POGODNOSTI

Učlani se u Bijelo-plavi klub!

21.09.2017.

Aktivna podrška, privrženost i pripadnost svom Klubu i svom gradu.

NK Osijek daje najbolje od sebe Osijeku, a građani to prepoznaju i vraćaju svojom svakodnevnom podrškom.

Kako bi pokrenuli grad i omogućili da Osijek navija za Osijek, osigurali smo da je članstvo u Klubu besplatno, ali i da omogućava veliki broj pogodnosti. Kroz novi besplatni program Bijelo-plavog kluba - NK Osijek Cashback Program* ulaziš u bijelo-plavi svijet pun pogodnosti, a kroz svaku kupovinu kod trgovaca partnera podržavaš svoj klub!

Članska iskaznica Bijelo-plavog kluba NK Osijek Cashback Card otvara ti brojna vrata i osigurava mnoge pogodnosti.

Uz NK Osijek Cashback Card člansku iskaznicu:

• aktivno sudjeluješ u bijelo-plavom pokretu
  • pokazuješ aktivnu podršku i pripadnost svom klubu
  • ostvaruješ pogodnosti pri kupnji kod brojnih trgovaca partnera
  • pri svakoj kupovini kod trgovaca partnera ostvaruješ Cashback* i Shopping Points* za izvrsne Deals ponude*
  • dio iznosa svake tvoje kupovine kod trgovaca partnera ide u korist programa potpore mlađim razvojnim selekcijama Škole nogometa NK Osijek

Ispuni pristupnicu na linku i preuzmi svoju člansku iskaznicu u prostorijama Kluba (W. Wilsona 2), svakog radnog dana, počevši od 9. srpnja 2018. godine (pri ispunjavanju obrasca online polje barkod ostavi prazno, a nakon što preuzmeš svoju člansku iskaznicu unesi ju pod “Moje kartice” na svom Cashback profilu, na web stranici ili mobilnoj aplikaciji).

Učlani se u Bijelo-plavi klub i postani član NK Osijek Cashback Programa!

#pokrenimograd #bijeloplaviklub

*Više na cashback.nk-osijek.hr