Danas Bijelo-plavi gostuju u Puli. Utakmica počinje u 17 sati. Aktualnosti s utakmice vam donosi MMM.

Istra 1961  1:1  Osijek

Pozdrav svima iz Pule i hvala na praćenju našeg prvoligaša tijekom minule nogometne jeseni.

90' + 3 kraj utakmice na "Aldo Drosini". Istra 1961 je uspjela ostati neporažena na oproštaju od za njih teške i mučne polusezone, a Osijek je ostao bez dva zasigurno važna boda.

90' + 2 izlazi Jelavić, ušao je Trešnjić.

90' + 1 Grezda ubacuje s lijevog krila, nema promjene rezultata...

89' prva izmjena kod Puljana. Igru je napustio Prelčec, ušao je Miljanić.

88' pokušava i Pušić, no i on je neprecizan.

88' sada je pucao Grezda, Čorić je to obranio.

87' Marić je u prigodi, ali ne uspjeva pucati.

85' Barišić je zaradio javnu opomenu.

84' Istra ostaje s igračem manje. Zbog drugog žutog kartona opravdano je isključen Hadžić.

83' Grgić puca iz daljine, nije to precizno.

81' završnica susreta u kojem i dalje sve ostaje rezultatski otvoreno.

71' evo izjednačenja u Puli! Barišić je centrirao, Escoval je vrlo nespretno reagirao u kaznenom prostoru i praktički omogućio Mariću da s desetak metara bez problema pošalje loptu u desnu stranu posve nemoćnog Čorića.

71' 1:1 - MARIĆ

68' velika prilika za izjednačenje! Grgić je s desne strane uputio prilično snažno loptu u peterac, na drugoj vratnici našao se Škorić, no sa svega metar-dva ipak nisu uspio glavom loptu poslati u mrežu jer mu je ipak bila malo previsoka.

65' dvostruka zamjena kod Osijeka. Igru su napustili Bočkaj i Hajradinović, a  ušli su Mudražija i Pušić.

62' pucao je Matyazh, lopta odlazi pokraj vratnice.

58' pokušaj Hajradinovića, Čorić to bez većih problema brani.

57' prva izmjena u gostujućim redovima. Izašao je Mioč, a ušao Ejupi.

56' sada je moglo biti još neugodnije za Osječane. Halilović je ostao sam u šesnaestercu i pucao glavom, srećom pa je bio neprecizan iz vrlo dobre situacije!

52' Istra je povela! Hadžić je rukama iz outa loptu ubacio u kazneni prostor, visoki Matyazh je prebacio za Prelčeca koji neobranjivo pogađa mrežu.

52' 1:0 - PRELČEC

48' žuti karton dobio je Hadžić.

46' počelo je drugo poluvrijeme.

45' + 2 ostaje 0:0 nakon prvog poluvremena, bit će Osijeku sigurno vrlo teško i u nastavku, kada travnjak postane još teži za igru...

43' Gojković je nakon prekida pokušao glavom, lopta odlazi pokraj lijeve vratnice.

39' Osječani imaju inicijativu, ali ne uspjevaju probiti posljednju liniju domaćina.

27' Demoni su pobacali baklje u  teren, pa je uslijedila kraća stanka.

23' još jedna šansa za Bijelo-plave. Grezda je proigrao Marića koji je pucao po zemlji, a Čorić je odbio loptu do Hajradinovića koji je slabo reagirao u toj situaciji, pa je izostao udarac.

16' Istra je vrlo borbeno ušla u utakmicu baš kako smo i očekivali uslijed svih problema i hendikepa Puljana. Sada je Maksimović pucao s ruba kaznenog prostora, srećom pa je lopta išla ravno u Malenicu.

10' Prelčec puca sa 18 metara, Malenica sigurno hvata loptu.

7' Malenica je loše "boksao" jednu loptu upućenu u peterac, srećom pa nakon toga nije bilo većeg uzbuđenja pred njegovim vratima.

6' Jelavić je pucao glavom, Puljani su izborili korner.

5' još jedna velika šansa za goste! Jambor idealno pronalazi Grgića koji puca sa desetak metara iskosa i visoko prebacuje vrata, a možda bi bilo bolje da je pokušao loptu vratiti u sredinu...

3' odmah u otvaranju velika prigoda za Bijelo-plave! Bočkaj je fino asistirao Grezdi koji je s desne strane ušao u šesnaesterac i uputio prizemnu loptu prema vratima koju nije uspio zadržati vratar Čorić, ali je na gol-liniji "iznikao" Hadžić i spasio siguran pogodak!

1' počinje posljednjih 90 ovogodišnjih nogometnih minuta za Bijelo-plave.

Glavni sudac bit će G. Gabrilo (Split), a pomoćnici su mu M. Pepur (Split) i R. Kezele (Rijeka).

Evo i sastava Istre 1961: Čorić, Gojković, Escoval, Hadžić, Čuljak, Grujević, Halilović, Maksimović, Prelčec, Matyazh i Jelavić. Pričuve: Orbanić, Ferreira, Trešnjić, Matteoni, Ramadani i Miljanić.

Osijek će igrati u sastavu: Malenica, Škorić, Barać, Grgić, Barišić, Jambor, Mioč, Bočkaj, Hajradinović, Grezda i Marić. Pričuve su: Antolović, Ejupi, Šimunec, Lesjak, Mudražija, Pušić i Lukić.

Pozdrav iz Pule, s Gradskog stadiona "Aldo Drosina"!