Bijelo-plavi u Gradskom vrtu dočekuju HNK Cibalia u 20:00 sati. Aktualnosti s utakmice vam donosi MMM.

OSIJEK - CIBALIA 3:1

90' + 2 slavonski derbi je završio zasluženom pobjedom Bijelo-plavih. Pozdrav iz Gradskog vrta!

90' idealnu situaciju za pogodak i smanjenje rezultata nije iskoristio Miličević.

89' pucao je Šorša, a Brkić uz dosta problema sačuvao mrežu.

85' izlazi osječki kapetan Barišić, a u igri je sada Pušić.

82' Bočkaj je idealno uposlio Marića koji je u vrlo izglednoj šansi, međutim, nije uspio matirati dobro postavljenog Brkića.

80' pokušaj Škorića, lopta pogađa u nogu Grgića, mijenja smjer, ali ipak ne završava u okviru protivničkih vratiju...

79' druga zamjena kod Osječana. Igru je napustio Hajradinović, zamijenio ga je Mudražija.

77' Kordić je uputio neugodan udarac prema vratima Santinija koji je dobro reagirao.

74' na klupu odlazi napadač Cibalije J. Barišić uz pljesak osječkih navijača koji ne zaboravljaju njegov nekadašnji doprinos u dresu Bijelo-plavih. Ušao je Kordić.

71' pucao je Mioč, Brkić nije imao većih poteškoća.

64' kazneni udarac izveo je Barišić kojega je Santini "pročitao" i obranio njegov udarac, no Barišić je natrčao na odbijenu loptu i ovaj puta nije propustio postići pogodak.

64' 3:1 - BARIŠIĆ

63' jedanaesterac za Cibaliju. Milović je startao na Ikića i Zebec pokazuje na bijelu točku.

63' izašao je Grezda, ušao je Grgić.

62' Vojković je pucao, Santini je loptu odbio u korner.

59' Barišić je snažno pucao sa 14 metara, zamalo je to bilo neprecizno.

57' žuti karton dobio je Mrdeša.

57' Barać je pokušao glavom, lopta je otišla previsoko iznad grede.

53' Grezda je u prigodi, pucao je iskosa s lijeve strane, a Brkić odbio loptu i nema novog pogotka.

46' počelo je drugo poluvrijeme uz dvije izmjene u momčadi Cibalije. U svlačionici su ostali Muženjak i Vitaić, a sada su u igri Vojković i Peričić. Na tribinama je 2.856 gledatelja.

45' + 1 kraj prvog dijela susreta u kojem je Osijek ostvario uverljivu prednost.

43' Škorić je u situaciji koja je "mirisala" na novi pogodak. Osječki je dokapetan za dijelić sekunde zakasnio na jedan dubinski ubačaj, pa je ostalo 3:0...

40' Bočkaj još jednom puca, ovaj puta sa 17 metara, Brkić je to obrani.

39' odlična akcija Osječana iz koje je pao i treći pogodak! Hajradinović ostavlja petom loptu za Barišića na lijevom krilu, a kapetan idealno asistira utrčalom Bočkaju koji neobranjivo pogađa desni kut za 3:0.

39' 3:0 - BOČKAJ

37' "bude" se i Vinkovčani, dobro je pucao Miličević sa 17 metara, no Santini je siguran u svojoj prvoj intervenciji.

35' još jedna odlična prigoda za domaće! Grezda je odigrao povratnu loptu u sredinu prema Škoriću koji je pucao, a lopta završava pokraj lijeve vratnice.

32' Hajradinović je pogodio desnu vratnicu s 15 metara nakon lijepog proigravanja Škorića na lijevu stranu kaznenog prostora!

29' žuti karton dobio je Barać.

19' prvi strijelac Bijelo-plavih gađao je sam desni kut u koji je krenuo i Brkić, ali je ostao "prekratak". Hajdradinovićev udarac je bio i snažan i vrlo precizan za 2:0. Harisu je ovo deveti pogodak ove sezone u HNL-u.

19' 2:0 - HAJRADINOVIĆ (11m).

19' jedanaesterac za Osijek! Grezda se "sjurio" prema vratima, a na ulasku u kazneni prostor srušio ga je Ikić.

17' Škorić je lijepo gađao lijevi kut, a Brkić se iskazao finom paradom.

14' kombiniraju Mioč i Grezda, bila je to dobra šansa za povećanje vodstva, ali je ipak izostao udarac ka vratima...

9' brzo je domaćin došao u vodstvo! Bočkaj je ubacio iz kornera, Milović je okrznuo loptu glavom i ona dolazi do Marića u petercu. Napadač domaćih se dobro snašao i kada je već praktički pao na travu matirao je Brkića.

9' 1:0 - MARIĆ

7' nakon ubačaja iz kuta sa 7 metara je pucao Milović, ali nije baš najbolje zahvatio loptu, pa je ona završila u gol-autu.

7' Bočkaj je snažno "raspalio" po lopti s 20-ak metara, a Brkić je jedva uspio odbiti loptu u korner!

1' počela je utakmica slavonskih prvoligaša, a prije nego što je lopta krenula s centra "Kohorta" je uručila svoju tradicionalnu nagradu za najsrčanijeg igrača koju je ove sezone zaslužio Gabrijel Boban. Čestitamo našem napadaču!

Glavni sudac je M. Zebec (Varaždin), kojemu će danas pomagati B. Križarić (Čakovec) i D. Kožarec (Domaslovec).

Za Cibaliju će igrati: Brkić, Soldo, Ikić, Karamarko, Rubić, Muženjak, F. Vitaić, Mrdeša, Miličević, Dabro i Barišić. Na klupi su: Šubarić, Vojković, Karaula, Filipović, Kordić, N. Marić i Peričić.

Osijek će ovom prigodom zaigrati u sastavu: Santini, Milović, Barać, Šorša, Barišić, Mioč, Škorić, Bočkaj, Hajradinović, Grezda i Marić. Pričuve su: Kukić, Jambor, Mudražija, Pušić, Grgić, Ilić i Pervan.

Pozdrav iz Gradskog vrta uoči posljednjeg ovosezonskog slavonskog derbija, ujedno i zadnje utakmice naše momčadi na domaćem terenu!