Pogotke za razigranu Bekavčevu momčad postigli su Barić koji je bio dvostruki strijelac i Prekodravac.

U 18. kolu HNL-a za mladež osječki su nogometaši ostvarili polovičan učinak. Pioniri su bili vrlo raspoloženi te su u Gradskom vrtu uvjerljivo svladali vršnjake iz HNK Rijeka rezultatom 3:0. Prvo je mrežu gostiju zatresao Prekodravac, da bi potom dvostruki strijelac bio Barić. Nakon vodstva od dva gola razlike Osječani su imali i igrača više na terenu jer su Riječani zaradili isključenje. Bekavčevi učenici s 37 bodova drže četvrtu poziciju na prvenstvenoj ljestvici, iza vodeće Istre 1961, Dinama i Hajduka.

Preokret u kadetskom dvoboju

Kadeti su također igrali s Riječanima i u vrlo uzbudljivom dvoboju na kraju su poraženi s 2:3. Izabranici Tomislava Radotića imali su vodstvo od 2:0 golovima Bukvića i Conjara u prvih 25 minuta susreta, ali je potom ipak došlo do preokreta. Naša je momčad trenutno na petom mjestu s 27 osvojenih bodova. Juniori proteklog vikenda nisu igrali, budući da su unaprijed odradili utakmicu s Dinamom u Zagrebu.

Foto: Davor Javorović/PIXSELL