Šef stručnog stožera nakon susreta: Mi smo jedna vrlo ozbiljna ekipa, koja igra ozbiljan nogomet!

• 19:36

Izjava Marina Pilja nakon utakmice. 🎙

• 19:00

Tko je bio igrač utakmice? Glasuj ovdje

• Istekla je i posljednja minuta sudačke nadoknade. Osijek je zaslužio tri nova boda u šestoj uzastopnoj pobjedi u HNL-u.

• 90'+4'

Dobar udarac Kleinheislera, obranio je to Hendija.

• 90'+2'

"Požutio" je Jurčević.

• 90'

Igrat će se najmanje četiri minute sudačke nadoknade.

• 88'

Odlična dugačka lopta Lončara za Kleinheislera koji je, ipak, ne prihvaća u šesnaestercu. Šteta...

• 88'

• 88'

Igru napušta Pilj, na terenu je Lopa.

• 86'

Još jedna dobra situacija za Osječane. Bohar je u kaznenom prostoru, šteta što nije pucao, nego tražio priliku za asistenciju.

• 85'

Kleinheisler je u kontri, fino daje loptu za Pilja koji ne  uspjeva uputiti udarac iz vrlo dobre pozicije...

• 82'

Čokaj je imao šansu,  pucao je glavom nakon jednog prekida, lopta u visokom luku odlazi iznad grede.

• 80'

Ostalo je još 10 minuta do završetka utakmice. ⏱

Bijelo-plavi, sretno do kraja! 🤞

• 74'

Izašao je Ibrahim, a ušao Sammir.

• 73'

Smanjila je Lokomotiva na 2:1. Strijelac je Chajia koji je dobro ciljao s 13 metara i poslao loptu u donji desni kut nemoćnog Ivušića.

• 70'

Dvije izmjene kod Bijelo-plavih. Igru napuštaju Erceg i ozlijeđeni Jugović, ušli su Bočkaj i Ljubić.

• 67'

Kakve dvije prigode za Osječane! Prvo je Kleinheisler izbjegao zaleđe i izašao sam ispred Hendije. Činilo se da vrataru Lokomotive ne spasa, no on je ipak uspio "pročitati" našeg veznjaka. Ipak, lopta se odbila do Miereza koji je također na "ziceru", a Hendija i ovaj puta brani!

• 67'

Odmiču minute u nastavku, Osijek ima i dalje vodstvo od 2:0 koje je moglo biti i uvjerljivije s obzirom na prigode...

• 57'

Dvostruka zamjena kod "Lokosa". Na klupu odlaze Petrak i Đira, u igri su Chajia i Cokaj.

• 53'

Nova izrazita šansa za Bijelo-plave! Kleinheisler je pucao glavom s desetak metara, bilo je to zamalo neprecizno.

• 52'

Koliko sreće su sada imali gosti! Bohar je nesebično proigrao Ercega, a ovaj s desetak metara pogađa gredu! Lopta se odbila do Silve čiji je udarac s 20-ak metara Hendija jedva uspio "skrenuti" ponovno u korner.

• 52'

Javnu opomenu dobio je Pilj.

• 51'

Jurčević izravno iz kornera stavlja Hendiju u probleme, a vratar Lokomotive ispod grede loptu izbacuje u novi korner.

• 48'

Opet je bilo opasno. Bohar iznova ubacuje, a Osmanković ispred našeg Argentinca skreće loptu prema Hendiji koji je na kraju izbacuje u korner.

• 46'

Odmah su Osječani imali šansu. Loptu je Bohar "servirao" Mierezu, no Kovačić je uklizao u posljednji trenutak i spriječio mogući novi pogodak.

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme u Gradskom vrtu. Dvije su izmjene kod Lokomotive, ušli su Tahiraj umjesto Malikija te Kallaku koji mijenja Čelikovića.

• Igrači odlaze na odmor, Osijek i više nego zasluženo ima vodstvo od dva gola razlike.

• 44'

Odiičan udarac Jurčevića iz daljine, Hendija je jedva vršcima prstiju loptu odbio do Ercega, a gostujući vratar je opet reagirao i na kraju je samo korner za Osijek.

• 40'

Peti pogodak El Tora u HT Prvoj ligi! 🐂

• 40'

Mierez nije baš najbolje izveo "penal", činilo se da će mu Hendija obraniti udarac jer je "bio na lopti", međutim lopta je ipak završila u mreži.

• 40'

GOOOOL 2:0 - MIEREZ (11m)

• 39'

Kazneni udarac za Bijelo-plave! Ubacio je iz prekida Bohar, u šesnaestercu je Petrak srušio Lončara i to je čisti jedanaesterac.

• 37'

"Požutio" je Petrak.

• 33'

Pilj je još jednom na udarcu, ovaj puta lijevom nogom. Hendija je dobro postavljen i ostaje 1:0.

• 31'

Ubačaj iz kuta je bio prilično opasan, Lončar je pucao čelom, no lopta je pogodila Markovića i završila u novom korneru.

• 30'

Bohar i Erceg su u kaznenom prostoru, očekivao se udarac, no na kraju su "Lokosi" uspjeli izbaciti loptu u  korner.

• 25'

Pokušaj Petraka koji je blokiran pri udarcu, nema ni kornera za Lokomotivu.

• 22'

Prvi opomenuti igrač je gostujući veznjak Đira.

• 18'

Pilj je zamalo bio strijelac i drugog pogotka. Pucao je sa 18 metara, lopta je otišla vrlo blizu desne vratnice.

• 13'

Prva prijetnja na suprotnoj strani terena. Na udarcu je Karačić, iskosa s desne strane, nije to bilo precizno.

• 9'

👏👏👏👏👏👏👏

• 9'

Sjajan pogodak Pilja iz slobodnog udarca! Udaljenost je bila veća od 20 metara, osječki je veznjak prebacio "živi zid" i poslao loptu u sam desni gornji kut. Sjajan gol za 1:0.

• 9'

GOOOOL 1:0 - PILJ

• 6'

Prava prilika za Bijelo-plave! Centrirao je Silva s desne strane, Jurčević glavom odlično spušta loptu za natrčalog Kleinheislera koji puca iznad grede.

• 1'

Ruka? 🤨

• 1'

Zanimljiva situacija već u prvom osječkom napadu. Lopta je u šesnaestercu upućena prema Kleinheisleru, ispred njega se našao Malikji, činilo se da je igrao rukom, međutim, nije bilo reakcije iz VAR sobe i igra je nastavljena.

• Utakmica je počela!
  • 16:51

Ponovno se mora igrati bez gledatelja, no ovo je prilika da pozdravimo sve navijače Osijeka koji će biti pred malim ekranima ili na bilo koji drugi način pratiti ovu utakmicu.

• 16:40

U kombinacijama za našu momčad ovaj puta se nisu našli Škorić, Žaper, Vuković, Gutieri i Beljo te od ranije odsutni Grezda.

• 16:39

Pozdrav iz praznog Gradskog vrta! Evo nas u našoj novinarskoj loži u kojoj je također ograničen broj onih koji mogu nazočiti utakmici i izvješćivati za svoje medije.