I za kraj - najbolji trenuci utakmice! Laku noć, Bijelo-plavi!

Pogledajte što je rekao Nenad Bjelica nakon još jedne pobjede!

• 17:02

Tko je tvoj favorit za igrača utakmice? Glasovati možeš ovdje!

• 16:54

Bijelo-plavi su ostvarili i peti uzastopni trijumf u borbi za prvenstvene bodove. Čestitke dečkima i stručnom stožeru!

• 16:54

• Nakon sedam minuta sudačke nadoknade utakmica je završena pobjedom Osijeka, uz sjajan pogodak Bohara iz "slobodnjaka" u 47. minuti.

• 90'+3'

Kod domaćina Zirdum je zamijenio Godu.

• 90'+2'

U sudačkoj nadoknadi umjesto Bohara ulazi Gutieri.

• 88'

Krstanović pokušava glavom, nije to bilo opasno.

• 87'

Na udarcu je bio Pilj, bilo je to neprecizno.

• 86'

Izlazi Kleinheisler, u igri je Lopa.

• 85'

Jeffren je imao dobru poziciju za udarac sa 17 metara, lopta prolazi kroz "živi zid", ali je Ivušić siguran ispred gol-linije.

• 84'

"Požutio" je Jurčević.

• 80'

Posljednjih 10 minuta. Idemo do kraja! ⚪🔵

• 77'

Ndockyt je na udarcu, ali to završava daleko, predaleko od vratiju domaćina.

• 75'

Kod Slaven Belupa Bogojevića je zamijenio Knoll.

• 75'

Na klupu odlazi Erceg, ušao je Ndockyt.

• 68'

"Požutio" je Paracki.

• 68'

• 66'

U dobroj poziciji našao se Kleinheisler, pucao je neprecizno, a možda je mogao i proigrati nekoga od suigrača koji su također dolazili pred šesnaesterac...

• 64'

Opasna kontra Bijelo-plavih. Za loptu se izborio Kleinheisler, proslijedio prema Mierezu koji proigrava Bohara na lijevoj strani kaznenog prostora, ali Slovenac je blokiran pri udarcu koji je mogao biti vrlo opasan.

• 62'

Glavom je pokušao Jeffren, nije lopta krenula prema okviru osječkih vratiju.

• 60'

Javnu opomenu dobio je i drugi osječki stoper Lončar.

• 57'

Imali smo VAR provjeru nakon jednog dvoboja Miereza i Van Bruggena u osječkom šesnaestercu. Dugo je to gledao Matoc i procijenio da nije bilo prekršaja našeg Argentinca.

• 57'

• 55'

Iz slobodnog udarca fino je gađao Glavčić, a Ivušić lijepom paradom izbacio loptu ispod grede u korner.

• 55'

Izlazi Boakye, ušao je Jeffren.

• 54'

Prvi je "požutio" Caro.

• 47'

BOOOOOHAAAAAAAAAAR! 💣

• 47'

Kakva golčina Bohara iz slobodnog udarca! Prekršajem je malo izvan šesnaesterca bio zaustavljen Mierez, loptu je namjestio slovenski reprezentativac i sa 17 metara snažnim i preciznim udarcem neobranjivo pogodio lijevi gornji kut za vodstvo Osijeka.

• 47'

GOOOOL 0:1 - BOHAR

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme, nema izmjena ni na jednoj strani.

• Ništa se posebno uzbudljivo nije dogodilo u dosadašnjem tijeku utakmice, nadamo se da će u nastavku biti više uzbuđenja i pravih šansi.

• 45'

U finišu prvog dijela utakmice iz punog trka puca Silva, međutim, predaleko je to da bi bilo učinkovitije...

• 32'

Dobra akcija u kojoj je Bohar uposlio Jurčevića u kaznenom prostoru, a Lulić uklizava i izbacuje loptu u korner.

• 31'

Vrlo neugodan udarac Glavčića iz "slobodnjaka". Lopta je išla prema gornjem desnom kutu, no bilo je to zamalo neprecizno.

• 29'

Boakye je imao situaciju u kojoj je mogao i bolje reagirati. Nema opasnosti za Ivušića.

• 25'

Iz kornera je ubacio Glavčić, na loptu je krenuo Boakye i trznuo glavom, ali nije to baš bilo onako, kako je želio napadač Slaven Belupa...

• 19'

Pogreška vratara Filipovića koji je praktički poklonio loptu Osječanima, ali Kleinheisler se ne snalazi u vrlo obećavajućoj situaciji kada su mu još u blizini bili Mierez i Erceg... Izostao je i udarac, kao i asistencija.

• 15'

👀

• 13'

još jedan pokušaj Ljubića, gotovo iz iste udaljenosti. Lopta odlazi iznad grede.

• 11'

novi pokušaj Osječana preko Ljubića, udarac s 20-ak metara nije bio ozbiljnija prijetnja domaćem čuvaru mreže.

• 7'

Prvi je na udarcu naš veznjak Pilj, pucao je malo izvan kaznenog prostora, no Filipović je siguran na svojim vratima.

• 1'

Počela je utakmica između Slaven Belupa i Osijeka.

• 14:59

• 14:57

U osječkim redovima ovaj puta neće biti Škorića, Majstorovića, Jugovića, Žapera, Vukovića i od ranije odsutnog Grezde. Debitirat će Ljubić, a prvu prvenstvenu utakmicu u bijelo-plavom dresu odigrat će Španjolac Caro. Zanimljivo je istaknuti da je ovaj puta kapetan vratar Ivušić.

• 14:51

Srdačan pozdrav iz sunčane Koprivnice! Vrijeme je idealno za nogomet, barem kada govorimo o akterima utakmice, ako je već onemogućen dolazak navijačima...

• 14:25

Last call iz Koprivnice! 🎥

• 14:05

Juraj Ljubić upisat će debi za prvu momčad Bijelo-plavih! 👏

• 13:44

Pozdrav iz Koprivnice! Bijelo-plavi su stigli na stadion “Ivan Kušek Apaš”.

• 13:31

Koja je vaša prognoza za Bijelo-plave? 🗳

• 12:59

Gradski stadion u Koprivnici, “Ivan Kušek Apaš”, spreman je za današnji susret. Lijepo vrijeme uz ugodnih 19 stupnjeva prava je prilika za nogometni spektakl. 🏟

• 12:18

U posljednjih pet međusobnih susreta u Koprivnici, Osijek je slavio dvaput, jednom je bilo neriješeno, dok je do dvije pobjede došla momčad Slavena. Gol-razlika je na strani Bijelo-plavih, a ona iznosi 7:3. 🧮

• 11:34

Marin Pilj svoj je prvi pogodak za Bijelo-plave zabio upravo protiv Slavena u Koprivnici, 10. studenog 2018. godine.

• 10:44

Nastojat ćemo biti bolji od njih i kući se vratiti s bodovima, rekao je Marin Pilj u najavi utakmice sa Slavenom.

Cijelu izjavu pročitajte ovdje.

• 10:01

Potez koji je obilježio posljednji međusobni susret u Koprivnici! 👇

• 09:20

Ne vidim nikakav problem u izostancima koje ćemo imati. Naprotiv, radujem se mogućnosti da će i neki drugi prvotimci imati priliku pokazati se u važnoj prvenstvenoj utakmici, rekao je Nenad Bjelica uoči polaska u Koprivnicu.