• Utakmica je završila neriješenim rezultatom 1:1, svakome po bod u derbiju.

• 87'

Snažno je pucao Kleinheisler, Nevistić je jedva obranio njegov udarac.

• 85'

U prigodi se našao Andrijašević, ali domaći kapetan ovaj puta pogađa samo vanjski dio mreže. Morali bi Osječani biti oprezniji.

• 83'

BOOOOČKAAAAAAAAAAAAAAJ! 🚀

• 83'

Osijek je izjednačio na Rujevici! Pogriješio je Lepinjica, lopta dolazi do Bočkaja na desnoj strani, uslijedio je prekrasan udarac s više od 20 metara i lopta je završila u samom desnom kutu, neobranjivo za Nevistića.

• 83'

GOOOOL 1:1 - BOČKAJ

• 77'

Izmjena

Na klupu ide Vuković, ušao je Kleinheisler. Kod Riječana igru napušta Kulenović, u igri je Lepinjica.

• 71'

Izmjena

Ponovno su dvije zamjene kod Osječana. Izašli su Majstorović i Bohar, a ušli su Bočkaj i Erceg.

• 64'

Rijeka je povela s igračem manje. Slabo je reagirala naša obrana, na lopti je Andrijašević i sa ruba kaznenog prostora neobranjivo pogodio donji lijevi kut za 1:0.

• 63'

Veliku su prigodu imali Riječani. Osječani su pogriješili, Kulenović je proigrao Murića u šesnaestercu, a njegov je udarac Ivušić odlično obranio!

• 61'

Žuti karton

Mierez je "požutio" zbog toga što je pokušao izboriti jedanaesterac, no Jović je to odmah procijenio kao - glumu.

• 60'

Ušli smo u posljednjih pola sata. Ajmo Osječe! 🤞

• 59'

Drugi žuti karton

Pavičić je prekršajem nad Lopom zaradio drugu javnu opomenu i crveni karton.

• 58'

Jurčević je sada u dva navrata opasno zaprijetio Nevistiću. Riječki vratar prvo mu je obranio udarac s lijeve strane, a potom je opet dobro reagirao u drugom pokušaju slovenskog reprezentativca.

• 54'

Tomečak se probio desnom stranom, dobro ubacio pred osječka vrata, no Andrijašević je slabo reagirao glavom. Lopta je otišla iznad grede.

• 53'

Štefulj je vrlo snažno pucao, Ivušić je to uspio obraniti.

• 46'

Počinje drugo poluvrijeme uz dvije promjene kod Osijeka. U svlačionici su ostali Pilj i Ndockyt, ušli su Lončar i Lopa.

• 45'+2'

Kraj prvog poluvremena u kojem nismo vidjeli golove, a najbolju je šansu propustio domaći kapetan Andrijašević. Uz njega je i Kulenović imao prigodu, dok su kod Osječana domaćem vrataru priprijetili Bohar i Vuković.

• 44'

Izmjena

Ozlijeđenog Čerina mijenja Murić.

• 39'

Prva izrazita šansa za Riječane, ali nakon što je Boharu zasmetao sudac Jović. Uslijedio je ubačaj na glavu Andrijaševića koji je loptu zamalo sa 5-6 metara poslao pokraj desne vratnice.

• 37'

Žuti karton

Žuti karton dobio je Silva, dosta je nervoze na terenu.

• 35'

Nova prigoda za Bijelo-plave. Nakon prekida je Škorić prebacio loptu prema Vukoviću koji je pucao glavom, šteta što nije bio malo precizniji.

• 34'

Bohar je u izglednoj situaciji, slijeva je ušao u kazneni prostor, no nije uspio prevariti Nevistića.

• 33'

Pao je Ndockyt u kaznenom prostoru, nema "penala".

• 26'

Centaršut Halilovića iz kornera, Čerin je pucao glavom, lopta odlazi nekoliko metara pokraj desne vratnice.

• 23'

Prošlo je dvadesetak minuta, nema još onih izglednih prilika na Rujevici.

• 16'

Žuti karton

Sada je javnu opomenu, na isti način kao i Vuković, zaslužio Pavičić.

• 15'

Domaći su zaprijetili nakon ubačaja iz kuta, iako domaćin nije uspio, u velikoj gužvi, uputiti udarac ka Ivušiću...

• 12'

Žuti karton

"Požutio" je Vuković.

• 11'

Štefulj dobro centrira s lijevog krila, preletjela je Škorića i Majstorovića, pomalo neočekivano došla do Kulenovića koji je i sam ostao iznenađen i bez prave reakcije...

• 8'

Na drugoj strani uzvratio je Bohar udarcem sa 17 metara, nije bio precizan.

• 6'

Kulenović je pucao glavom, lopta odlazi iznad grede.

• 17:05

Prije početka održana je minuta šutnje za preminulu legendu svjetskog nogometa Diega Armanda Maradonu.