• Utakmica je završila podjelom bodova i bez postignutih golova.

Jović je našem stoperu D. Lončaru pokazao drugi žuti karton nakon jednog skoka sa suparničkim igračem. Ostajemo s igračem manje.

Santinijev udarac glavom nije bio precizan.

• 84'

Žuti karton dobio je Murić.

• 83'

Sada je Pilj pucao lijevom nogom, ali kao ni na početku utakmice nije uspio biti konkretan.

• 82'

Prava prilika za Bohara, ali ga je blokirao Smolčić.

• 80'

Još jedan karton, ovaj puta za Škorića.

• 79'

"Požutio" je i Smolčić.

• 77'

Javnu je opomenu dobio Santini.

• 76'

Na klupu odlazi Štefulj, u igri je Menalo.

• 75'

"Požutio" je D. Lončar.

• 74'

Najveća prigoda za Bijelo-plave do sada! Bohar je centrirao zdesna, Mierez ne oklijevajući krenuo na tu loptu i s desetak metara prebacio vrata iako je pritom bio neometan!

• 73'

Dvije zamjene kod Osječana. Izlazte Erceg i Cheberko, ušli su Lopa i Santini.

• 71'

Nakon ubačaja iz kuta Kulenović je prebacio glavom loptu na drugu vratnicu prema Capanu koji nije uspio ništa konkretnije učiniti.

• 70'

Izlazi Drmić, ulazi Kulenović.

• 67'

"Slobodnjak" Bočkaja, nema nikakve prijetnje za Nevistića.

• 65'

Pilj je u šesnaestercu, moglo je biti itekako opasno, ali nije uspio kontrolirati loptu u toj situaciji...

• 62'

Prava prigoda za Osijek! Bočkaj idealno centrira, D. Lončar puca Glavom, no Nevistić ipak uspjeva obraniti.

• 61'

Javna opomena i za S. Lončara.

• 56'

Odmah nakon izvođenja "penala" žuti je karton dobio Jugović.

• 58'

Udarac Murića s bijele točke Ivušić je obranio! Lopta je bila upućena u lijevu stranu, a naš je vratar sjajno reagirao i spriječio vodstvo domaćina.

• 56'

VAR

Provjerava se ova situacija i ostaje kazneni udarac.

• 56'

Jedanaesterac za Rijeku. Tomečak je krenuo na Cheberka, dolazi do kontakta i Jović pokazuje na bijelu točku.

• 52'

Neoprazan je bio Silva, koristi to Štefulj i dolazi do lopte, srećom pa mu je udarac bio zamalo neprecizan.

• 50'

Mierez se izborio za udarac, međutim, slabo je to učinio.

• 46'

Odmah je "požutio" Andrijašević.

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme na Rujevici.

• Na odmor se odlazi bez golova iako je bilo dosta šansi i uzbuđenja na Rujevici.

• 45'

Riječani još jednom pokušavaju iz kuta, glavom je loptu zahvatio Andrijašević, ali ona odlazi iznad grede.

• 43'

Štefulj je s lijeve strane centrirao, na loptu je krenuo Lončar i poslao je pokraj desne vratnice u korner.

• 31'

Nema "praznog hoda" na derbiju, puca na drugoj strani Erceg, prizemno upućena lopta je otišla pokraj desne vratnice.

• 30'

S. Lončar je pucao iz daljine, Osječani su i to na vrijeme blokirali, lopta odlazi u korner.

• 30'

Prije sada i Riječani, Murić je bio na udarcu kojega je blokirao Pilj.

• 28'

Opet prije Bijelo-plavi. Bohar asistira Mierezu koji ima igrača "na leđima", pokušava u padu, ali nije uspio usmjeriti loptu prema  Nevistiću.

• 26'

Smolčić ruši Bohara koji ga se već oslobodio i imao otvoren put prema vratima Nevistića, a sudac Jović mu pokazuje žuti karton. Možda je to mogla biti i teža sankcija za riječkog stopera.

• 20'

Rijeka je prvi puta opasnije zaprijetila. Murić se nakratko oslobodio Bočkaja u šesnaestercu, snažno pucao s 9-10 metara, no prebacio je gredu.

• 17'

Sada se Bohar odlučio na udarac s 19 metara, lopta je prošla pola metra pokraj desne vratnice.

• 17'

Dosadašnji tijek susreta je protekao u pravoj nadmoći Bijelo-plavih i šteta je da već nismo došli u vodstvo.

• 14'

Erceg je u domaćem šesnaestercu, ušao je u dvoboj s Galovićem i završio na travi, Osječani traže kazneni udarac, no Jović je osječkom napadaču pokazao žuti karton.

• 6'

Traje i dalje pritisak Osječana. Pucao je Mierez, malo iskosa s lijeve strane, a Nevistić je loptu ispod grede odbio u novi korner.

• 5'

Nakon ubačaja Bočkaja iz kuta glavom je pucao Škorić i malo je, opet, nedostajalo da Osijek povede...

• 4'

Velika prilika za Osijek! Bohar je fino proigrao Silvu na desnom krilu, Smolčić je pomalo nespretno u padu loptu odbio do Pilja koji se našao na desetak metara od vratiju i pucao, ali je lopta ponovno pogodila Smolčića i odbila se u korner.

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 16:59

• 16:51

Imali ste već priliku vidjeti našu početnu jedanaestoricu u koju se vratio Jugović, od prve minute starta i Erceg te nakon dužeg vremena i Pilj.

• 16:19

• 16:13

Last call za utakmicu s Rijekom! 🎬

• 15:20

🏟 Rujevica

• 13:03

Moramo se izboriti za svaki bod, a želimo se zadovoljni vratiti u Osijek, rekao je Cheberko uoči utakmice na Rujevici. 💬